REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Wiosenny numer biuletynu „PCC Chem News”

Grupa PCC zaprasza do lektury wiosennego wydania swojego biuletynu, „PCC Chem News”. Wieści o najnowszych inwestycjach, ciekawostki chemiczne i tekst o Zakładowej Orkiestrze Dętej to tylko niektóre z materiałów, które się w nim znalazły.

biuletyn PCC Chem News

Fot. stevepb / pixabay.com

W każdym numerze „PCC Chem News” czytelnicy liczyć mogą na najnowsze wieści i materiały dotyczące firmy – ale nie tylko. Biuletyn tworzą także pracownicy, dzieląc się swoimi pasjami i wiedzą. Co znaleźć można w najnowszym, wiosennym wydaniu?

Inwestycje, muzyka i chemia tatuażu

Sporo uwagi w najnowszym numerze biuletynu PCC poświęcone zostało inwestycjom prowadzonym na terenie Parku Przemysłowego w Brzegu Dolnym. Firma w ostatnim czasie intensywnie się rozwija – pod koniec ubiegłego roku ogłosiła największą inwestycję w swojej historii.

W najnowszym wydaniu zamieszczone też zostały statystyki dotyczące Portalu Produktowego firmy. Prężnie działający Portal jest już dostępny w kilkunastu językach, od niedawna – również tajskim i malajskim.

PCC_Chem_News_biuletyn_numer_wiosna_2

Oprócz informacji z życia firmy w biuletynie znalazły się jak zwykle również opowieści z życia jej pracowników, a miłośników historii zainteresować może materiał o Zakładowej Orkiestrze Dętej działającej w Brzegu Dolnym. Nie zabrakło również ciekawostek z branży chemicznej – czytelnicy biuletynu dowiedzą się, czym różnią się kosmetyki wegańskie od wegetariańskich i czym jest chemia tatuażu.

Gdzie przeczytać?

Wraz z PCC serdecznie zapraszamy do lektury najnowszego wydania biuletynu. Dostępny jest do pobrania w formacie PDF ze strony firmy.

Źródło: PCC

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA