a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiWiosenny numer biuletynu „PCC Chem News”

Wiosenny numer biuletynu „PCC Chem News”

Grupa PCC zaprasza do lektury wiosennego wydania swojego biuletynu, „PCC Chem News”. Wieści o najnowszych inwestycjach, ciekawostki chemiczne i tekst o Zakładowej Orkiestrze Dętej to tylko niektóre z materiałów, które się w nim znalazły.

Fot. stevepb / pixabay.com

W każdym numerze „PCC Chem News” czytelnicy liczyć mogą na najnowsze wieści i materiały dotyczące firmy – ale nie tylko. Biuletyn tworzą także pracownicy, dzieląc się swoimi pasjami i wiedzą. Co znaleźć można w najnowszym, wiosennym wydaniu?

Inwestycje, muzyka i chemia tatuażu

Sporo uwagi w najnowszym numerze biuletynu PCC poświęcone zostało inwestycjom prowadzonym na terenie Parku Przemysłowego w Brzegu Dolnym. Firma w ostatnim czasie intensywnie się rozwija – pod koniec ubiegłego roku ogłosiła największą inwestycję w swojej historii.

W najnowszym wydaniu zamieszczone też zostały statystyki dotyczące Portalu Produktowego firmy. Prężnie działający Portal jest już dostępny w kilkunastu językach, od niedawna – również tajskim i malajskim.

PCC_Chem_News_biuletyn_numer_wiosna_2

Oprócz informacji z życia firmy w biuletynie znalazły się jak zwykle również opowieści z życia jej pracowników, a miłośników historii zainteresować może materiał o Zakładowej Orkiestrze Dętej działającej w Brzegu Dolnym. Nie zabrakło również ciekawostek z branży chemicznej – czytelnicy biuletynu dowiedzą się, czym różnią się kosmetyki wegańskie od wegetariańskich i czym jest chemia tatuażu.

Gdzie przeczytać?

Wraz z PCC serdecznie zapraszamy do lektury najnowszego wydania biuletynu. Dostępny jest do pobrania w formacie PDF ze strony firmy.

Źródło: PCC

Dowiedz się więcej o firmie