REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Portal Produktowy Grupy PCC po malajsku i tajsku

Grupa PCC otwiera się na kolejne strony świata. Firma uruchomiła właśnie swój Portal Produktowy w nowych wersjach językowych – malajskiej i tajskiej.

Portal Produktowy Grupa PCC

Fot. arch. Grupa PCC

Jako kraje leżące w sercu światowego przemysłu, Malezja i Tajlandia dostarczają na światowy rynek surowce i towary, ale potrzebują również zasilania z zewnątrz – napływu kapitału i wiedzy, nowych kanałów dystrybucji, transportu oraz surowców. Stąd decyzja Grupy PCC, by otworzyć się ze swoją ofertą na te atrakcyjne rynki.

Ludność Malezji i Tajlandii to w sumie 104 mln osób, część z nich posługuje się zaś zarówno językiem tajskim, jak i malajskim. W ten sposób Grupa PCC dotrzeć może do nowej, ogromnej grupy odbiorców. Portal Produktowy jest zaś obecnie dostępny już w 16 różnych językach.

Źródło: PCC Rokita

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA