REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Portal Produktowy Grupy PCC w nowych językach

Portal Produktowy Grupy PCC dostępny jest w kolejnych wersjach językowych. Dzięki temu korzystać mogą z niego w swoich rodzimych językach klienci z nowych europejskich krajów.

Portal Produktowy Grupy PCC nowe języki

Fot. mohamed_hassan / pixabay.com

Wyszukiwanie produktów i czytanie opisów na Portalu Produktowym Grupy PCC jest obecnie możliwe również w językach szwedzkim, holenderskim, czeskim i słowackim. Jest to sporym ułatwieniem dla klientów ze Szwecji, Holandii, Czech i Słowacji, korzystających dotychczas z anglojęzycznej lub niemieckojęzycznej wersji serwisu.

To kolejne cztery języki, w jakich dostępny jest Portal Produktowy Grupy PCC. Firma analizuje dane statystyczne, trendy rynkowe, rozwój branży chemicznej i profile użytkowników poszukujących surowców i środków chemicznych. Na tej podstawie decyduje, na jakie języki tłumaczyć treści ze swojego portalu.

Oprócz szwedzkiego, holenderskiego, czeskiego i słowackiego z Portalu Produktowego można korzystać również w wersji włoskiej, portugalskiej, koreańskiej, francuskiej, hiszpańskiej i tureckiej – w tłumaczeniu maszynowym. W standardowym tłumaczeniu portal dostępny jest natomiast w języku polskim, niemieckim, angielskim i rosyjskim.

Źródło: PCC

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA