a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiPortal Produktowy Grupy PCC w nowych językach

Portal Produktowy Grupy PCC w nowych językach

Portal Produktowy Grupy PCC dostępny jest w kolejnych wersjach językowych. Dzięki temu korzystać mogą z niego w swoich rodzimych językach klienci z nowych europejskich krajów.

Portal Produktowy Grupy PCC nowe języki

Fot. mohamed_hassan / pixabay.com

Wyszukiwanie produktów i czytanie opisów na Portalu Produktowym Grupy PCC jest obecnie możliwe również w językach szwedzkim, holenderskim, czeskim i słowackim. Jest to sporym ułatwieniem dla klientów ze Szwecji, Holandii, Czech i Słowacji, korzystających dotychczas z anglojęzycznej lub niemieckojęzycznej wersji serwisu.

To kolejne cztery języki, w jakich dostępny jest Portal Produktowy Grupy PCC. Firma analizuje dane statystyczne, trendy rynkowe, rozwój branży chemicznej i profile użytkowników poszukujących surowców i środków chemicznych. Na tej podstawie decyduje, na jakie języki tłumaczyć treści ze swojego portalu.

Oprócz szwedzkiego, holenderskiego, czeskiego i słowackiego z Portalu Produktowego można korzystać również w wersji włoskiej, portugalskiej, koreańskiej, francuskiej, hiszpańskiej i tureckiej – w tłumaczeniu maszynowym. W standardowym tłumaczeniu portal dostępny jest natomiast w języku polskim, niemieckim, angielskim i rosyjskim.

Źródło: PCC

Dowiedz się więcej o firmie