REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowości na Portalu Produktowym Grupy PCC

Portal Produktowy Grupy PCC coraz bardziej się rozwija! 1 października zakończony został kolejny etap rozwoju, który polegał na uruchomieniu trzech wersji językowych w trybie tłumaczeń automatycznych.

Portal Produktowy Grupa PCC

Fot. arch. Grupa PCC

Dzięki wprowadzonym zmianom informacje o produktach Grupy PCC dostępne są już w czterech wersjach językowych funkcjonujących na platformie w pełnym tłumaczeniu (wersja polska, niemiecka, angielska i rosyjska) oraz 6 wersjach językowych dostępnych w trybie tłumaczeń automatycznych: po francusku, hiszpańsku i turecku oraz włosku, portugalsku i koreańsku.

Informacja o produktach i cenne źródło wiedzy

Portal Produktowy Grupy PCC to zaawansowana platforma, która oferuje nie tylko dostęp do kompleksowej informacji o produktach firmy. Stanowi źródło wiedzy dzięki materiałom publikowanym przez ekspertów Grupy. Na Portalu Produktowym można również znaleźć ciekawostki ze świata chemii i artykuły dotyczące szerokiej gamy zastosowań produktów spółek Grupy PCC.

Co ważne, platforma internetowa zmienia się i dostosowuje do potrzeb użytkowników. Firma korzysta z bieżących analiz statystycznych, trendów rynkowych w poszczególnych branżach oraz informacji demograficznych o użytkownikach poszukujących wyrobów chemicznych i informacji na ich temat, by wprowadzać w swoim serwisie nowe, przydatne funkcjonalności.

65 tysięcy wejść miesięcznie

Portal Produktowy oferuje dostęp do bazy ponad 1100 produktów chemicznych i formulacji przemysłowych, które można filtrować poprzez 5 różnych parametrów. Platforma notuje średnio 65 000 wejść miesięcznie.

Źródło: Grupa PCC

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA