a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweNowości na Portalu Produktowym Grupy PCC

Nowości na Portalu Produktowym Grupy PCC

Portal Produktowy Grupy PCC coraz bardziej się rozwija! 1 października zakończony został kolejny etap rozwoju, który polegał na uruchomieniu trzech wersji językowych w trybie tłumaczeń automatycznych.

Portal Produktowy Grupa PCC

Fot. arch. Grupa PCC

Dzięki wprowadzonym zmianom informacje o produktach Grupy PCC dostępne są już w czterech wersjach językowych funkcjonujących na platformie w pełnym tłumaczeniu (wersja polska, niemiecka, angielska i rosyjska) oraz 6 wersjach językowych dostępnych w trybie tłumaczeń automatycznych: po francusku, hiszpańsku i turecku oraz włosku, portugalsku i koreańsku.

Informacja o produktach i cenne źródło wiedzy

Portal Produktowy Grupy PCC to zaawansowana platforma, która oferuje nie tylko dostęp do kompleksowej informacji o produktach firmy. Stanowi źródło wiedzy dzięki materiałom publikowanym przez ekspertów Grupy. Na Portalu Produktowym można również znaleźć ciekawostki ze świata chemii i artykuły dotyczące szerokiej gamy zastosowań produktów spółek Grupy PCC.

Co ważne, platforma internetowa zmienia się i dostosowuje do potrzeb użytkowników. Firma korzysta z bieżących analiz statystycznych, trendów rynkowych w poszczególnych branżach oraz informacji demograficznych o użytkownikach poszukujących wyrobów chemicznych i informacji na ich temat, by wprowadzać w swoim serwisie nowe, przydatne funkcjonalności.

65 tysięcy wejść miesięcznie

Portal Produktowy oferuje dostęp do bazy ponad 1100 produktów chemicznych i formulacji przemysłowych, które można filtrować poprzez 5 różnych parametrów. Platforma notuje średnio 65 000 wejść miesięcznie.

Źródło: Grupa PCC

Dowiedz się więcej o firmie