REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Zielony Ład w nowym odcinku podcastu EC

W najnowszym odcinku podcastu European Coatings w centrum uwagi znalazł się temat, który jest na ustach wszystkich. Mowa o ekologii, zrównoważonym rozwoju oraz Europejskim Zielonym Ładzie – a także związanych z nimi wyzwaniami dla producentów farb.

podcast EC European Coatings Zielony Ład

Fot. scottwebb / pixabay.com

Odnawialne źródła, materiały pochodzenia biologicznego, gospodarka obiegu zamkniętego – przyjazne środowisku rozwiązania powłokowe zyskują coraz bardziej na znaczeniu. A branża stoi przed nowymi wyzwaniami…

Jak pogodzić trend zrównoważonego rozwoju z również coraz większym zapotrzebowaniem na wysoką jakość i wydajność? O tym mowa w najnowszym odcinku podcastu European Coatings.

Wyzwania i wsparcie dla producentów

Autorzy podcastu rozmawiają m.in. z Lucasem Schmidtem-Weihrichem ze Związku Niemieckiego Przemysłu Lakierów i Farb Drukarskich (VdL), głównym tematem rozmowy jest natomiast Europejski Zielony Ład. Zaproszony gość omawia kluczowe punkty oraz główne cele programu.

Mowa również o konsekwencjach dla branży farb. Schmidt-Weihrich wskazuje na wyzwania, na to, co zrobione już zostało do tej pory w związku z Zielonym Ładem oraz wyjaśnia, jak VdL może wspierać producentów w spełnianiu nowych wymogów.

Gdzie można wysłuchać?

Najnowszego odcinka podcastu European Coatings, podobnie jak pozostałych, słuchać można na Apple Podcast, Spotify, Soundcloud i innych platformach. Wszystkie są również dostępne na specjalnej podstronie European Coatings.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA