a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowejachtowe i okrętoweNowy dyrektor działu Marine Coatings w AkzoNobel

Nowy dyrektor działu Marine Coatings w AkzoNobel

AkzoNobel ogłosił zmianę na stanowisku dyrektora zarządzającego oddziału Marine, Protective and Yacht Coatings. Funkcję obejmie Simon Parker – dotychczasowy dyrektor zarządzający Industrial Coatings.

Fot. arch. AkzoNobel

Simon Parker wniesie na stanowisku bogate doświadczenie – w oddziałach AkzoNobel związanych z farbami pracuje już od 24 lat. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora działu Industrial Coatings, wcześniej jednak kierował m.in. oddziałami Powder Coatings i Vehicle Refinishes. Jak komentuje:

Cieszę się, że będę mógł pokierować tak prestiżowym oddziałem jak Marine, Protective and Yacht Coatings. W ramach tej kluczowej jednostki AkzoNobel nasze marki – takie jak International czy Awlgrip – są znane ze swojej wysokiej jakości oraz rozwiązań, które zapewniają klientom na całym świecie.

Dodaje, że fundamentem oddziału były zawsze innowacje oraz że starał się będzie, aby tak pozostało – aby nadal rozwijane były rozwiązania powłokowe, które łączą jakość i efektywność ze zrównoważonym rozwojem. W ten sposób produkty AkzoNobel wywierają pozytywny wpływ społeczny i środowiskowy, a klienci mogą realizować własne cele związane z ekologią.

Podkreśla także, że w oddziale, którym ma pokierować, pracuje obecnie wspaniały zespół. Zaszczytem będzie dla niego pomóc mu w rozwijaniu innowacji, zmienianiu branży oraz dawaniu dobrego przykładu innym producentom.

Źródło: coatingsworld.com