REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Rząd Finlandii wydaje zgodę na przejęcie Tikkurili

Pod koniec marca koncern PPG poinformował o dokonaniu kolejnego kroku na drodze do przejęcia Tikkurili. Otrzymał zgodę fińskiego Ministerstwa Gospodarki i Zatrudnienia.

rząd Finlandii zgoda przejęcie Tikkurili

Fot. tap5a / pixabay.com

Jak podał amerykański koncern, zgoda ministerstwa to ważny krok milowy na drodze do zamknięcia transakcji, które dzięki temu coraz wyraźniej rysuje się na horyzoncie. Wciąż jednak spełnione muszą być inne konieczne wymogi, w tym prawidłowo przeprowadzony przetarg na skup akcji Tikkurili.

26 marca PPG ogłosił przedłużenie czasu ważności swojej oferty przetargowej do 14 kwietnia. Przypominamy, że oferta PPG została złożona po raz pierwszy w grudniu ubiegłego roku. Po alternatywnej, wyższej ofercie AkzoNobel amerykański koncern zwiększył stawkę i to jego oferta została zaakceptowana. W marcu oficjalną zgodę na transakcję wydała Komisja Europejska.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA