REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa fabryka PPG w Rosji

Koncern PPG ogłosił budowę nowego zakładu produkcyjnego w rejonie Lipiecka w Rosji. Fabryka, w którą firma planuje zainwestować 60 mln dolarów, ma zatrudniać ponad 150 osób i produkować przede wszystkim farby przemysłowe i do zastosowań specjalnych.

PPG

Fot. arch. PPG

Wraz z fabryką w rejonie Lipiecka powstanie także nowy magazyn, centrum dystrybucyjne, budynki administracyjne i laboratoria techniczne. PPG ma nadzieję, że w ten sposób rozwinie swoją działalność na rynku rosyjskim i będzie na bieżąco z potrzebami klientów w tej części świata. Zgodnie z planem nowy ośrodek ma powstać do końca 2015 roku.

Przypomnijmy, że w związku z rozwojem firma PPG rozpoczęła w tym roku również produkcję farb antykorozyjnych w Polsce w swoim zakładzie w Ostrowie Wielkopolskim. Pisaliśmy o tym w informacji: Produkcja farb antykorozyjnych i okrętowych PPG w Polsce.

Źródło: PPG Industries

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA