REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Firetex – farba ogniochronna od Sherwin-Williams

Po przejęciu Leighs Paints Sherwin Williams promuje w Europie obie wersje farby ogniochronnej Firetex, czyli FX1002 oraz FX2002.

Firetex

Dzięki produktom z linii Firetex aplikacja farb ogniochronnych staje się bardzo prosta. Fot. arch. Leighs Paints

Formuła farby jest dziełem specjalistów dawnego Leighs Paints, jednostki przejętej przez Sherwin-Williams dwa lata temu. Firetex® FX1002 do nanoszenia na placu budowy oraz FX2002 do nanoszenia w warsztacie to system, który ułatwia i przyspiesza aplikację farby ogniochronnej i zmniejsza koszt całej operacji. Jeden produkt zapewnia skuteczną ochronę do 120 minut – by uzyskać pożądaną klasę odporności wystarczy tylko nanieść odpowiednią ilość warstw farby. Bez wyczerpującego czyszczenia urządzeń, zmiany rozmiarów dyszy, ryzyka naniesienia niewłaściwej powłoki.

To proste i szybkie rozwiązanie – nie trzeba czekać wiele godzin na wyschnięcie farby, można w tym samym dniu nanieść od razu dwie warstwy, co znacznie skraca czas realizacji inwestycji. Prócz tego produkt jest wydajny i bezpieczny dla środowiska (zawiera minimalną ilość LZO).

Źródło: Sherwin-Williams

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA