REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Glidden Paints
Ogłaszamy Kolory Roku 2017!

Ogłaszamy Kolory Roku 2017! (Artykuł)

Zielony, niebieski i fiolet – te odcienie najczęściej otrzymywały tytuł Koloru Roku 2017 od światowych producentów. Sezon już w pełni, warto więc raz jeszcze zapoznać się z ich propozycjami, zanim rozpoczniemy wakacyjny remont.
Wszechstronny fiolet – Kolor Roku 2017 Glidden Paint

Wszechstronny fiolet – Kolor Roku 2017 Glidden Paint (Artykuł)

Fiolet w przebraniu – tak mówią eksperci o odcieniu Byzantine Blue, który właśnie został okrzyknięty Kolorem Roku 2017 Glidden Paints. Najważniejsza cecha tego odcienia to jego wszechstronność, która sprawia, że można go wykorzystać w każdym pomieszczeniu, niezależnie od stylu wystroju.
10 kolorów, które zdominują rok 2016

10 kolorów, które zdominują rok 2016 (Artykuł)

Niektórzy obstają przy ciepłych odcieniach. Inni tym razem stawiają na zieleń. Wygląda jednak na to, że niekwestionowaną królową nadchodzącego sezonu będzie... biel. Poznajcie Kolory Roku 2016!
Cappuccino na ścianie

Cappuccino na ścianie (Artykuł)

Nowy rok dopiero się zaczął, a już jesteś zmęczony, rozdrażniony, zniechęcony? Odpręż się i zafunduj sobie delikatne cappuccino… na ścianie.
Mural w salonie

Mural w salonie (Porady)

Masz ochotę na odświeżenie swojego salonu? Chcesz mu nadać niepowtarzalny charakter? Jednokolorowe ściany wydają ci się nudne? Postaw na mural.
Oceaniczny błękit Kolorem Roku Glidden Paint

Oceaniczny błękit Kolorem Roku Glidden Paint (Artykuł)

Trendy Glidden, marki farb dekoracyjnych PPG, zdominował w tym roku błękit. Kojący, a zarazem intensywny odcień Caribbean Sea przywodzi na myśl beztroskie wakacyjne krajobrazy – morze i bezchmurne niebo.

Jak ujarzmić bestię? (Multimedia, Video)

Prawda, że wybieranie koloru farby spośród setek odcieni może być niczym scena z sennego koszmaru? Firma Glidden Paints wyraziła to w obrazowy sposób...
 REKLAMA