REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Cappuccino na ścianie

Nowy rok dopiero się zaczął, a już jesteś zmęczony, rozdrażniony, zniechęcony? Odpręż się i zafunduj sobie delikatne cappuccino… na ścianie.

Cappuccino

Fot. Glidden Paints

To nie pomyłka – Kolorem Roku 2016 według Glidden Paints, jednej z marek PPG, został okrzyknięty kremowy Cappuccino White. Ten delikatny odcień koi sterane nadmiarem bodźców zmysły, pomaga się odprężyć i budzi same pozytywne skojarzenia.

Wyjaśniając, skąd taki a nie inny wybór koloru roku, ekspert firmy Glidden Paints, Misty Yeomans, cytuje legendarnego projektanta mody Toma Forda: „Czas i cisza to dziś towary najbardziej luksusowe”. A w dobie nieustannego hałasu i pośpiechu Cappuccino White stanowi miękkie tło, dzięki któremu zapominamy o stresujących bodźcach i delikatnie rozświetla wnętrze, sprzyjając wyciszeniu.

Kolor kremowej pianki przepięknie prezentuje się na ścianie, ale są i inne sposoby, by wprowadzić go do swojego wnętrza. Zafunduj sobie poduszki w tym odcieniu, dodatki dekoracyjne, dywanik, narzutę czy obrus. I delektuj się swoim dziełem przy filiżance pysznego cappuccino.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA