a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiOceaniczny błękit Kolorem Roku Glidden Paint

Oceaniczny błękit Kolorem Roku Glidden Paint

Trendy Glidden, marki farb dekoracyjnych PPG, zdominował w tym roku błękit. Kojący, a zarazem intensywny odcień Caribbean Sea przywodzi na myśl beztroskie wakacyjne krajobrazy – morze i bezchmurne niebo.

Glidden Paint

Fot. arch. PPG

Kolor Roku 2015, Caribbean Sea, jest odcieniem chłodnym, ale równocześnie żywym i wyrazistym. Dzięki temu równocześnie uspokaja i wprowadza do wnętrza radosny, żywy nastrój. Kojarzy się z wakacjami, pogodnymi letnimi dniami i relaksem nad brzegiem morza. Łącząc go z wzorami mozaikowymi i kamieniami-ozdobami możemy urządzić pokój w efektownym stylu morskim.

Eksperci Glidden Paint radzą pokryć farbą w odcieniu Caribbean Sea ścianę akcentową lub tylne ścianki regałów na książki. Dobrze będzie się również prezentować na końcu długiego, wąskiego korytarza, optycznie dodając mu przestrzeni.

Kolor Roku 2015 Glidden Paint dobrze komponuje się z bielą, odcieniami neutralnymi, żółtym i złotym, a także z wzorami utrzymanymi w czerni i bieli. Kolory te można zastosować na meblach, stolarce lub elementach dekoracyjnych.

Zbliżające się lato i okres wakacyjny to doskonały czas na wprowadzenie do swojego wnętrza odrobiny morskiego klimatu. Stwórz letni nastrój optymizmu i poczuj się w swoim mieszkaniu jak nad brzegiem oceanu!

Źródło: PPG