REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Oceaniczny błękit Kolorem Roku Glidden Paint

Trendy Glidden, marki farb dekoracyjnych PPG, zdominował w tym roku błękit. Kojący, a zarazem intensywny odcień Caribbean Sea przywodzi na myśl beztroskie wakacyjne krajobrazy – morze i bezchmurne niebo.

Glidden Paint

Fot. arch. PPG

Kolor Roku 2015, Caribbean Sea, jest odcieniem chłodnym, ale równocześnie żywym i wyrazistym. Dzięki temu równocześnie uspokaja i wprowadza do wnętrza radosny, żywy nastrój. Kojarzy się z wakacjami, pogodnymi letnimi dniami i relaksem nad brzegiem morza. Łącząc go z wzorami mozaikowymi i kamieniami-ozdobami możemy urządzić pokój w efektownym stylu morskim.

Eksperci Glidden Paint radzą pokryć farbą w odcieniu Caribbean Sea ścianę akcentową lub tylne ścianki regałów na książki. Dobrze będzie się również prezentować na końcu długiego, wąskiego korytarza, optycznie dodając mu przestrzeni.

Kolor Roku 2015 Glidden Paint dobrze komponuje się z bielą, odcieniami neutralnymi, żółtym i złotym, a także z wzorami utrzymanymi w czerni i bieli. Kolory te można zastosować na meblach, stolarce lub elementach dekoracyjnych.

Zbliżające się lato i okres wakacyjny to doskonały czas na wprowadzenie do swojego wnętrza odrobiny morskiego klimatu. Stwórz letni nastrój optymizmu i poczuj się w swoim mieszkaniu jak nad brzegiem oceanu!

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA