REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Crown Paints
Farby Crown Paints w nowym katalogu

Farby Crown Paints w nowym katalogu (Artykuł)

Nowy katalog produktów Crown Trade od Crown Paints w przejrzysty sposób prezentuje ofertę firmy. Zawiera również rozwiązania najczęściej pojawiających się problemów związanych z aplikacją farb Crown.
Propozycje Crown Paints na rok 2015

Propozycje Crown Paints na rok 2015 (Artykuł)

Na nowy sezon 2015 Crown Paints proponuje trzy zestawy kolorystyczne – żywy i intensywny Freedom of Expression, łagodny Playtime oraz świeży Organic Discovery. Można je na swój sposób modyfikować, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Crown Paints na ratunek środowisku (Multimedia, Video)

Crown Paints mówi „Tak!” środowisku i „Nie!” dwutlenkowi węgla. Dlatego firma sześć lat temu ogłosiła program Earthbalance, który miał doprowadzić do znacznej redukcji emisji CO2 na każdym etapie produkcji, transportu i użytkowania farb Crown. Co z tego wynikło?
Co wynikło z programu Earthbalance?

Co wynikło z programu Earthbalance? (News)

Sześć lat temu brytyjska firma Crown Paints ogłosiła program Earthbalance, który miał drastycznie zmniejszyć emisję CO2 zarówno na etapie produkcji, jak i transportu, przechowywania, użytkowania i utylizacji farb. Co z tego wynikło?
Crown Paints – żadnych zbędnych puszek

Crown Paints – żadnych zbędnych puszek (Artykuł)

Żadnych zbędnych puszek i opakowań w miejscu renowacji – taki jest cel, jaki ustanowiła sobie niedawno firma Crown Paints. Zgodnie z tym uruchomiła właśnie pilotażowy projekt, w ramach którego farba do renowacji budynku w Watford dostarczona została w wielkim, 1000-litrowym zbiorniku Integrated Bulk Container (IBC).
Farby na ratujące życie budki telefoniczne

Farby na ratujące życie budki telefoniczne (Artykuł)

Czerwone budki telefoniczne to znak rozpoznawczy Wielkiej Brytanii. Dziś jednak, w dobie telefonów komórkowych, większość z nich stoi nieużywana. W ramach projektu „Adopt a Kiosk” wiele z nich dostanie drugie życie jako... budki z defibrylatorami. Do akcji przyłączyło się British Coatings Federation, którego członkowie podarowali w prezencie farby do odmalowania obiektów.
Crown Paints gości premiera Wielkiej Brytanii

Crown Paints gości premiera Wielkiej Brytanii (News)

Należąca obecnie do koncernu Hempel brytyjska firma Crown Paints otworzyła swe podwoje dla premiera Wielkiej Brytanii, Davida Camerona. Dyrektor zarządzający Joe Devitt oraz szef działu HR Graham Haworth oprowadzili premiera po zakładzie produkcyjnym, prezentując wykorzystane w nim najnowsze technologie i przybliżając historię firmy.
Pozbądź się puszki!

Pozbądź się puszki! (Artykuł)

Garaż czy piwnica pełne puszek z resztkami farb, nie zużytych w całości przy którymś z remontów – kto z nas nie zna tego problemu? Odłożone „na później”, skazane na zapomnienie farby zagracają mnóstwo pomieszczeń w domach na całym świecie. „Pozbądź się puszki” – krzyczy slogan firmy Crown Paints, której nowa inicjatywa daje smutnym resztkom farb szansę na nowe życie.
Strona 1 z 212
 REKLAMA