REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby Crown Paints w nowym katalogu

Nowy katalog produktów Crown Trade od Crown Paints w przejrzysty sposób prezentuje ofertę firmy. Zawiera również rozwiązania najczęściej pojawiających się problemów związanych z aplikacją farb Crown.

Crown PaintsW skład linii Crown Trade wchodzą nie tylko produkty dekoracyjne, ale także funkcjonalne, jak choćby opóźniające palność powłoki Timonox Flame Retardant. W nowym katalogu zostały one podzielone na siedem kategorii: podkłady i przygotowanie powierzchni, farby do ścian i sufitów, farby na wykończenia, wytrzymałe farby fasadowe, farby podłogowe, powłoki ochronne na metale oraz farby opóźniające palność.

Każdy produkt został zaprezentowany z uwzględnieniem najważniejszych informacji. Oprócz krótkiego opisu w katalogu zamieszczono dokładne przeznaczenie farby, zalecany sposób aplikacji, wydajność, czas schnięcia, dostępne odcienie oraz objętości opakowań. W ten sposób klient otrzymuje natychmiast zestaw informacji, które najbardziej go interesują przy podejmowaniu decyzji o kupnie.

crown_katalogW dalszej części publikacji znajduje się sekcja „Common Problems and Solution” („Częste problemy i ich rozwiązania”). Jest to krótki poradnik opisujący najczęstsze defekty oraz kłopoty z podłożem, jakie możemy napotkać w trakcie aplikacji, oraz proponujący dla nich skuteczne rozwiązania.

Ponadto katalog produktowy Crown Trade jest źródłem informacji o innych materiałach firmy, takich jak księga zestawów kolorystycznych Colour Schemes and Inspirations, broszura dla profesjonalistów Professional Painter’s Colour Guide, kolekcja historycznych kolorów Crown Trade czy zestawienie najczęściej wybieranych przez klientów odcieni – Crown Trade Classic Collection. Wisienką na torcie jest poręczna aplikacja MyRoomPainter, która pozwala wizualizować różne kolory w danym pomieszczeniu w oparciu o jego fotografię.

Na wypadek gdyby klient nie znalazł w broszurze poszukiwanych informacji, autorzy podają również dane kontaktowe. Doradcy Crown Paints gotowi są rozwiązać wszelkie dodatkowe problemy z aplikacją farb lub wyjaśnić wątpliwości dotyczące produktów Crown. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem dostępnym on-line.

Źródło: Crown Paints

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA