REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nordson – Łukasz Krzywański Dyrektorem Sprzedaży

Łukasz Krzywański został mianowany Dyrektorem Sprzedaży w rejonie Europy Wschodniej oddziału Polymer Processing Systems koncernu Nordson. Będzie odpowiedzialny przede wszystkim za sprzedaż matryc do wyciskania oraz dysz marki EDI.

Nordson

Fot. arch. Nordson

Nowy Dyrektor Sprzedaży na rejon Europy Wschodniej ma na koncie dziewięć lat doświadczenia w branży tworzyw sztucznych. Jego wiedza i umiejętności oraz znajomość lokalnego rynku mają się przyczynić do zwiększenia produktywności, ograniczenia kosztów i poprawy jakości produktów firmy Nordson.

Wcześniej Łukasz Krzywański pełnił funkcje międzynarodowego menedżera ds. sprzedaży w firmie ACS Group oraz dystrybutora sprzętu pomocniczego w Master Colors Sp. z o. o. Ukończył studia magisterskie na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, a także studia licencjackie na Wrocławskiej Wyższej Szkole Handlowej.

Źródło: Nordson

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA