REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kolor z klasą – Śnieżka odmalowuje szkoły

Śnieżka rusza z nową akcją „Kolor z klasą”, w ramach której odmalowywać będzie polskie szkoły farbami Śnieżka Satynowa. W pierwszej odsłonie zawitała do Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy.

Śnieżka Kolor z klasą

Fot. arch. Śnieżka

Śnieżka Satynowa to pierwsza satynowa farba na polskim rynku, produkowana z wykorzystaniem technologii Teflon surface protector. Doskonale sprawdza się w miejscach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, ponieważ jest odporna na plamy i łatwa w czyszczeniu. Dlatego to właśnie ona posłuży do renowacji pomieszczeń i korytarzy szkolnych w ramach akcji „Kolor z klasą”.

Na ścianach w poszczególnych placówkach mają się pojawić kolory i wzory inspirujące do działania, a równocześnie nawiązujące do profilu szkoły. Dlatego też na ścianach Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy, odmalowanej w pierwszej odsłonie programu, pojawiła się dziewczyna grająca na fortepianie.

Kolor z klasą Śnieżka

Fot. arch. Śnieżka

Oficjalna prezentacja miała miejsce 14 listopada. Towarzyszył jej koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli, który odbył się w Sali Koncertowej szkoły. Prócz tego aktor Karol Pondo, gość specjalny wydarzenia, zaprezentował aplikację Śnieżka VR, zaprojektowaną specjalnie na tę okazję.

Aplikacja, wykorzystując technologię rzeczywistości wirtualnej, przybliża uczniom informacje z historii muzyki i pomaga utrwalać wiedzę. Aktor podkreślił, że to pomysł, który z pewnością trafi do młodego pokolenia, spędzającego tak wiele czasu ze smartfonem, w internecie.

Program „Kolor z klasą” trwa. Już wkrótce dowiemy się, która szkoła jako kolejna zyskała kolorowe oblicze z farbami Śnieżka Satynowa.

Kolor z klasą Śnieżka

Fot. arch. Śnieżka

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA