a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiKolor z klasą – Śnieżka odmalowuje szkoły

Kolor z klasą – Śnieżka odmalowuje szkoły

Śnieżka rusza z nową akcją „Kolor z klasą”, w ramach której odmalowywać będzie polskie szkoły farbami Śnieżka Satynowa. W pierwszej odsłonie zawitała do Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy.

Śnieżka Kolor z klasą

Fot. arch. Śnieżka

Śnieżka Satynowa to pierwsza satynowa farba na polskim rynku, produkowana z wykorzystaniem technologii Teflon surface protector. Doskonale sprawdza się w miejscach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, ponieważ jest odporna na plamy i łatwa w czyszczeniu. Dlatego to właśnie ona posłuży do renowacji pomieszczeń i korytarzy szkolnych w ramach akcji „Kolor z klasą”.

Na ścianach w poszczególnych placówkach mają się pojawić kolory i wzory inspirujące do działania, a równocześnie nawiązujące do profilu szkoły. Dlatego też na ścianach Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy, odmalowanej w pierwszej odsłonie programu, pojawiła się dziewczyna grająca na fortepianie.

Kolor z klasą Śnieżka

Fot. arch. Śnieżka

Oficjalna prezentacja miała miejsce 14 listopada. Towarzyszył jej koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli, który odbył się w Sali Koncertowej szkoły. Prócz tego aktor Karol Pondo, gość specjalny wydarzenia, zaprezentował aplikację Śnieżka VR, zaprojektowaną specjalnie na tę okazję.

Aplikacja, wykorzystując technologię rzeczywistości wirtualnej, przybliża uczniom informacje z historii muzyki i pomaga utrwalać wiedzę. Aktor podkreślił, że to pomysł, który z pewnością trafi do młodego pokolenia, spędzającego tak wiele czasu ze smartfonem, w internecie.

Program „Kolor z klasą” trwa. Już wkrótce dowiemy się, która szkoła jako kolejna zyskała kolorowe oblicze z farbami Śnieżka Satynowa.

Kolor z klasą Śnieżka

Fot. arch. Śnieżka

Źródło: Śnieżka