REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Śnieżka Satynowa
Kolor z klasą – Śnieżka odmalowuje szkoły

Kolor z klasą – Śnieżka odmalowuje szkoły (News)

Śnieżka rusza z nową akcją „Kolor z klasą”, w ramach której odmalowywać będzie polskie szkoły farbami Śnieżka Satynowa. W pierwszej odsłonie zawitała do Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy.
Śnieżka Satynowa i wakacyjny konkurs

Śnieżka Satynowa i wakacyjny konkurs (News)

Śnieżka ogłosiła wakacyjny konkurs związany z marką Śnieżka Satynowa. Do wygrania luksusowa wycieczka, rowery oraz bony na zakupy.
Śnieżka Satynowa – rusza kampania reklamowa

Śnieżka Satynowa – rusza kampania reklamowa (News)

Ruszyła kolejna edycja kampanii reklamowej farby Śnieżka Satynowa. Od 1 kwietnia spoty reklamowe w nowej odsłonie pojawiły się w największych stacjach telewizyjnych oraz w internecie.
Śnieżka Satynowa w nowej odsłonie

Śnieżka Satynowa w nowej odsłonie (News)

Dzięki nowym opakowaniom farb Śnieżka Satynowa wybór odpowiedniej kolorystyki przestanie być koszmarem spędzającym sen z powiek, a stanie się lekkim i przyjemnym zadaniem.
 REKLAMA