REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka Satynowa – rusza kampania reklamowa

Ruszyła kolejna edycja kampanii reklamowej farby Śnieżka Satynowa. Od 1 kwietnia spoty reklamowe w nowej odsłonie pojawiły się w największych stacjach telewizyjnych oraz w internecie.

Śnieżka Satynowa

Fot. arch. Śnieżka

Kampania skupia się na niezwykłej odporności Śnieżki Satynowej na szorowanie i zmywanie na mokro. Dzięki temu farba idealnie nadaje się do pokoju dziecięcego, o czym możemy się przekonać oglądając spot „Testerzy”. Z kolei reklama „Kolorowe wnętrza” podkreśla bogactwo kolorów farb Śnieżka Satynowa i jej dziecinnie prostą aplikację.

Będąca dziełem Grupy Eskadra kampania obejmie różne kanały komunikacyjne – telewizję (w tym największe stacje telewizyjne, takie jak TVP1, Polsat i TVN), internet (kanał YouTube, portale budowlane i informacyjne) oraz prasę branżową.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
67%
33%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA