REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kalendarz APP na rok 2015


W tym roku firma APP wydała specjalny kalendarz, który zdobią zdjęcia wykonane przez znanego fotografia Tomasza Tomkowiaka.

APP

Tomasz Tomkowiak to ceniony fotograf beauty & nude, laureat wielu nagród i wyróżnień. Jego prace można było zobaczyć w takich tytułach jak: „Playboy”, „Vogue”, „Cosmopolitan”. Przed artystą postawiono wyzwanie stworzenia spójnej i przekonującej narracji, która w intrygujący sposób przedstawi produkty z bogatej oferty dla warsztatów blacharsko-lakierniczych.

Scenerią sesji było znane wśród profesjonalistów Centrum Szkoleniowe APP oraz nowoczesne Centrum Logistyczne, z którego realizowanych jest większość wysyłek produktów firmy.

Kalendarze trafiły już do pierwszych klientów i stale dystrybuowane są przez Opiekunów Klienta do warsztatów współpracujących z APP. Szansę na otrzymanie kalendarza mają również Klienci sklepu internetowego www.warsztat24.pl.

Źródło, fot.: APP

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA