REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Podniebna sztuka w kalendarzu 2022 Sherwin-Williams

Farby lotnicze Sherwin-Williams zostaną zaprezentowane w pełnej krasie w nowym kalendarzu ściennym Aerospace Coatings Calendar na rok 2022. Znalazły się w nim zdjęcia unikatowych samolotów zabezpieczonych powłokami producenta.

kalendarz Sherwin-Williams samoloty Aerospace Coatings Calendar

Fot. arch. Sherwin-Williams

Kalendarz Aerospace Coatings Calendar to coroczna inicjatywa. Zwraca ona uwagę na niezwykłe dzieła lakierników wykorzystujących farby lotnicze Sherwin-Williams.

Konkurencja większa niż kiedykolwiek

Samoloty zaprezentowane w kalendarzu są wybierane spośród propozycji nadsyłanych przez lakiernie. Jak mówi Julie Voisin, globalna menedżerka ds. marketingu w dziale Aerospace Market & Automotive Interiors Sherwin Williams:

W tym roku konkurencja była większa niż kiedykolwiek – o 42% wzrosła liczba zgłoszeń od lakierni, które nigdy wcześniej nie uczestniczyły w programie. Mamy poczucie, że to jedna z najbardziej kreatywnych i inspirujących kolekcji wzorów lakierniczych na samolotach i z radością prezentujemy zwycięskie dzieła, które znalazły się w kalendarzu Sherwin-Williams Aerospace Coatings 2022.

W tegorocznym kalendarzu znalazły się wzory wykonane przy pomocy różnych systemów lakierniczych. Lakiernicy, których projekty zostały wybrane, wykorzystywali zarówno systemy jednopowłokowe (JetGlo, AcryGlo, JetGlo Express), jak i oparte na powłoce bazowej i nawierzchniowej (SKYscapes, SKYscapes General Avia-tion).

Także w wersji cyfrowej

Kalendarz zostanie oficjalnie zaprezentowany w tym miesiącu. Oprócz wersji papierowej, do nabycia za pośrednictwem przedstawicieli i dystrybutorów Sherwin-Williams Aerospace, dostępna będzie również do pobrania wersja cyfrowa.

Źródło: Sherwin-Williams

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA