a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowePodniebna sztuka w kalendarzu 2022 Sherwin-Williams

Podniebna sztuka w kalendarzu 2022 Sherwin-Williams

Farby lotnicze Sherwin-Williams zostaną zaprezentowane w pełnej krasie w nowym kalendarzu ściennym Aerospace Coatings Calendar na rok 2022. Znalazły się w nim zdjęcia unikatowych samolotów zabezpieczonych powłokami producenta.

kalendarz Sherwin-Williams samoloty Aerospace Coatings Calendar

Fot. arch. Sherwin-Williams

Kalendarz Aerospace Coatings Calendar to coroczna inicjatywa. Zwraca ona uwagę na niezwykłe dzieła lakierników wykorzystujących farby lotnicze Sherwin-Williams.

Konkurencja większa niż kiedykolwiek

Samoloty zaprezentowane w kalendarzu są wybierane spośród propozycji nadsyłanych przez lakiernie. Jak mówi Julie Voisin, globalna menedżerka ds. marketingu w dziale Aerospace Market & Automotive Interiors Sherwin Williams:

W tym roku konkurencja była większa niż kiedykolwiek – o 42% wzrosła liczba zgłoszeń od lakierni, które nigdy wcześniej nie uczestniczyły w programie. Mamy poczucie, że to jedna z najbardziej kreatywnych i inspirujących kolekcji wzorów lakierniczych na samolotach i z radością prezentujemy zwycięskie dzieła, które znalazły się w kalendarzu Sherwin-Williams Aerospace Coatings 2022.

W tegorocznym kalendarzu znalazły się wzory wykonane przy pomocy różnych systemów lakierniczych. Lakiernicy, których projekty zostały wybrane, wykorzystywali zarówno systemy jednopowłokowe (JetGlo, AcryGlo, JetGlo Express), jak i oparte na powłoce bazowej i nawierzchniowej (SKYscapes, SKYscapes General Avia-tion).

Także w wersji cyfrowej

Kalendarz zostanie oficjalnie zaprezentowany w tym miesiącu. Oprócz wersji papierowej, do nabycia za pośrednictwem przedstawicieli i dystrybutorów Sherwin-Williams Aerospace, dostępna będzie również do pobrania wersja cyfrowa.

Źródło: Sherwin-Williams