REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kwietniowy numer biuletynu „PCC ChemNews”

Grupa PCC zachęca do lektury nowego, wiosennego numeru swojego biuletynu „PCC ChemNews”. Jest on przygotowywany przez redakcję i pracowników spółek grupy.

PCC ChemNews PCC Rokita

Fot. arch. PCC

Biuletyn „PCC ChemNews” pozwala nie tylko śledzić ważne wydarzenia z życia Grupy PCC, ale również lepiej poznać jej pracowników. W każdym numerze dzielą się oni swoimi zainteresowaniami, którym oddają się w czasie wolnym od pracy.

W najnowszej odsłonie biuletynu Bartosz Bańkowski, Dyrektor ds. Nowych Technologii PCC Rokita, pisze o architekturze Wrocławia, zaś Agata Abramowicz, Młodszy Specjalista ds. Zakupów w PCC PU – o sezonie 2020 okiem biegaczy. Ozdobą numeru są fotografie wykonane przez Macieja Trubisza.

Wydawcą pisma jest PCC Rokita SA. Teksty zamieszczane w biuletynie dostępne są nie tylko w wersji polskiej, ale również po angielsku i niemiecku. Najnowszy numer można przejrzeć i pobrać tutaj. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Źródło: PCC

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA