REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Jesienny numer Biuletynu „PCC ChemNews”

Jest już dostępny nowy, jesienny numer Biuletynu „PCC ChemNews”, tworzonego przez redakcję i pracowników spółek Grupy PCC. Lektura pisma pozwala lepiej poznać firmę i ludzi, którzy ją tworzą.

Biuletyn „PCC ChemNews” Grupa PCC

Fot. arch. PCC ChemNews

Najnowszy numer Biuletynu to m.in. tekst o spółce PCC Autochem, świętującej niedawno 25 lat działalności, materiał o linii przyjaznych środowisku produktów Greenline a także artykuł o kwasie monochlorooctowym i jego wykorzystaniu w branży spożywczej. Dużo przestrzeni w piśmie dostają jednak pracownicy Grupy PCC.

Pracownicy po godzinach

W jesiennym numerze redakcja poleca rozmowę z panem Henrykiem Mazurem, który przepracował w zakładzie Rokity aż 60 lat. W rubryce „Po godzinach” znajdziemy m.in. przygotowany przez pracownika PCC Intermodal Roberta Krzemińskiego materiał o projekcie Zobaczyć Morze, popularyzującym żeglarstwo wśród osób niewidomych, oraz tekst Bartosza Bańkowskiego, dyrektora ds. nowych technologii w PCC Rokita, o poszukiwaniu wrocławskiego domu pilota i barona Manfreda von Richthofena.

O bieganiu w czasach pandemii piszą członkowie zespołu PCC Ultra Runners – Paweł Lis, Rafał Woźniak i Łukasz Rakowski oraz Marcin „Szczepan” Szczepankiewicz. Ewa Mielka, specjalista ds. administracyjno-biurowych w PCC Intermodal, dzieli się swoją pasją do szydełkowania. Oprócz tego pracownicy firmy dają upust swoim aspiracjom artystycznym – w publikacji znalazły się okolicznościowe wiersze z okazji 15-lecia PCC Intermodal.

Wersja PDF dostępna do pobrania

Biuletyn przygotowywany jest zarówno po polsku, jak i po angielsku i niemiecku. W wersji PDF można go pobrać ze strony Grupy PCC. Zachęcamy do lektury!

Źródło: Grupa PCC

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA