a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweJesienny numer Biuletynu „PCC ChemNews”

Jesienny numer Biuletynu „PCC ChemNews”

Jest już dostępny nowy, jesienny numer Biuletynu „PCC ChemNews”, tworzonego przez redakcję i pracowników spółek Grupy PCC. Lektura pisma pozwala lepiej poznać firmę i ludzi, którzy ją tworzą.

Biuletyn „PCC ChemNews” Grupa PCC

Fot. arch. PCC ChemNews

Najnowszy numer Biuletynu to m.in. tekst o spółce PCC Autochem, świętującej niedawno 25 lat działalności, materiał o linii przyjaznych środowisku produktów Greenline a także artykuł o kwasie monochlorooctowym i jego wykorzystaniu w branży spożywczej. Dużo przestrzeni w piśmie dostają jednak pracownicy Grupy PCC.

Pracownicy po godzinach

W jesiennym numerze redakcja poleca rozmowę z panem Henrykiem Mazurem, który przepracował w zakładzie Rokity aż 60 lat. W rubryce „Po godzinach” znajdziemy m.in. przygotowany przez pracownika PCC Intermodal Roberta Krzemińskiego materiał o projekcie Zobaczyć Morze, popularyzującym żeglarstwo wśród osób niewidomych, oraz tekst Bartosza Bańkowskiego, dyrektora ds. nowych technologii w PCC Rokita, o poszukiwaniu wrocławskiego domu pilota i barona Manfreda von Richthofena.

O bieganiu w czasach pandemii piszą członkowie zespołu PCC Ultra Runners – Paweł Lis, Rafał Woźniak i Łukasz Rakowski oraz Marcin „Szczepan” Szczepankiewicz. Ewa Mielka, specjalista ds. administracyjno-biurowych w PCC Intermodal, dzieli się swoją pasją do szydełkowania. Oprócz tego pracownicy firmy dają upust swoim aspiracjom artystycznym – w publikacji znalazły się okolicznościowe wiersze z okazji 15-lecia PCC Intermodal.

Wersja PDF dostępna do pobrania

Biuletyn przygotowywany jest zarówno po polsku, jak i po angielsku i niemiecku. W wersji PDF można go pobrać ze strony Grupy PCC. Zachęcamy do lektury!

Źródło: Grupa PCC

Dowiedz się więcej o firmie