REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta już po raz jedenasty sponsorem Yamaha Racing

Firma Axalta została oficjalnym sponsorem Yamaha Factory Racing MotoGP. Producent podpisał umowę sponsorką z zespołem już po raz jedenasty z rzędu.

Axalta Yamaha Racing

Fot. arch. Monster Energy Yamaha MotoGP

W ramach współpracy Axalta dostarcza swoje produkty marki Cromax na rzecz zespołu Monster Energy Yamaha MotoGP. Wytrzymałe powłoki lakiernicze służą do zabezpieczania platform, skrzynek na narzędzia, wyposażenia warsztatowego i innych elementów.

Zaufany partner na trudne czasy

Logo marki Cromax widnieje obecnie na motocyklach Yamaha YZR-M1 Valentina Rossiego i Mavericka Viñalesa. Jak komentuje Marco Brioschi, krajowy dyrektor Axalty w oddziale Refinish we Włoszech:

Zwycięskie połączenie naszych wysokiej jakości produktów oraz nacisku, jaki zespół kładzie na innowacje, zapewniły ścisłą współpracę, która właśnie wchodzi w swoją drugą dekadę. Życzymy im wielu sukcesów w tym sezonie.

Marco Riva, dyrektor naczelny Yamaha Motor Racing, dodaje, że dzięki tak długiej i naznaczonej sukcesami współpracy uznaje już Axaltę i jej markę Cromax za część zespołu. Zwraca również uwagę, że w tak niezwykłych czasach i warunkach, jakie obecnie mamy, ważne jest wsparcie partnera, na którego można liczyć.

Trwa sezon MotoGP 2020

Obecnie Axalta Coating Systems wspiera Yamaha Factory Racing MotoGP w sezonie MotoGP 2020. Sezon trwa jeszcze do 22 listopada.

Źródło: Axalta Coating Systems

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA