a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweAxalta już po raz jedenasty sponsorem Yamaha Racing

Axalta już po raz jedenasty sponsorem Yamaha Racing

Firma Axalta została oficjalnym sponsorem Yamaha Factory Racing MotoGP. Producent podpisał umowę sponsorką z zespołem już po raz jedenasty z rzędu.

Axalta Yamaha Racing

Fot. arch. Monster Energy Yamaha MotoGP

W ramach współpracy Axalta dostarcza swoje produkty marki Cromax na rzecz zespołu Monster Energy Yamaha MotoGP. Wytrzymałe powłoki lakiernicze służą do zabezpieczania platform, skrzynek na narzędzia, wyposażenia warsztatowego i innych elementów.

Zaufany partner na trudne czasy

Logo marki Cromax widnieje obecnie na motocyklach Yamaha YZR-M1 Valentina Rossiego i Mavericka Viñalesa. Jak komentuje Marco Brioschi, krajowy dyrektor Axalty w oddziale Refinish we Włoszech:

Zwycięskie połączenie naszych wysokiej jakości produktów oraz nacisku, jaki zespół kładzie na innowacje, zapewniły ścisłą współpracę, która właśnie wchodzi w swoją drugą dekadę. Życzymy im wielu sukcesów w tym sezonie.

Marco Riva, dyrektor naczelny Yamaha Motor Racing, dodaje, że dzięki tak długiej i naznaczonej sukcesami współpracy uznaje już Axaltę i jej markę Cromax za część zespołu. Zwraca również uwagę, że w tak niezwykłych czasach i warunkach, jakie obecnie mamy, ważne jest wsparcie partnera, na którego można liczyć.

Trwa sezon MotoGP 2020

Obecnie Axalta Coating Systems wspiera Yamaha Factory Racing MotoGP w sezonie MotoGP 2020. Sezon trwa jeszcze do 22 listopada.

Źródło: Axalta Coating Systems

Dowiedz się więcej o firmie