REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kolor Roku 2021 Minwax: natura, spokój i nostalgia

Producent farb do drewna Minwax po raz pierwszy wybrał swój Kolor Roku. Został nim odcień Vintage Blue, wyciszające połączenie błękitu i zieleni, wprowadzające do naszego domu spokój w niepewnych czasach.

Minwax Kolor Roku 2021 Vintage Blue

Fot. arch. Minwax

Na wzór innych producentów, którzy co roku wybierają swój Kolor Roku, również Minwax postanowił zainspirować kolorystycznie swoich klientów planujących domowy remont. Wybrany przez niego Kolor Roku 2021 to podnoszący na duchu, organiczny odcień.

Nostalgiczny nastrój i naturalna siła

Sue Kim, manager ds. marketingu koloru w Minwax, opisuje Vintage Blue jako organiczny kolor łączący opiekuńczą zieleń ze świeżym błękitem oraz subtelną domieszką szarości. Odcień wprowadza nostalgiczny nastrój i promieniuje naturalną siłą. Jak mówi Kim:

Postanowiliśmy uchwycić kolor, który najlepiej określa zmieniający się styl wystroju w naszych domach, by pomóc klientom odzyskać spokój i równowagę w niepewnych czasach. Minwax oferuje obecnie więcej opcji kolorystycznych, pozwalających wyrazić osobisty styl i podkreślić piękno drewna.

Vintage Blue należy do rozszerzonego zestawu Minwax Wood Finish Water-Based Color Stains. Jak zapewnia firma, jest to linia produktów do drewna dostępna w najszerszej gamie kolorystycznej na rynku. W połączeniu z Kolorem Roku 2021 Minwax proponuje m.in. takie odcienie jak White Frost, Amber, Carbonite, Denim Blue czy Classic Gray, zaprezentowane na materiale wideo.

Minwax Kolor Roku 2021

Jak podkreśla Kim, drewno staje się coraz ważniejszym elementem wystroju wnętrz – jest ciepłe, ma przyjemną w dotyku teksturę i przywołuje skojarzenia z naturą. Kolor Roku 2021 Minwax może posłużyć do odświeżenia naszych ulubionych drewnianych przedmiotów lub do renowacji używanych mebli, nadając im nowy charakter, a równocześnie podkreślając naturalną teksturę.

Zainspiruj się

By wydobyć naturalne piękno i możliwości, jakie daje Vintage Blue, firma Minwax poprosiła zaprzyjaźnionych dekoratorów o aranżacje wykorzystujące Kolor Roku 2021. Obejrzeć je można na specjalnej stronie, poświęconej odcieniowi.

Minwax Kolor Roku 2021 Vintage Blue

Fot. arch. Minwax

Źródło: Minwax

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA