a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweKongres ETCC w Krakowie przeniesiony na rok 2022

Kongres ETCC w Krakowie przeniesiony na rok 2022

W związku z trwającą pandemią i towarzyszącymi jej ograniczeniami po raz kolejny wyznaczono nową datę kongresu ETCC (European Technical Coatings Congress). ETCC 2022 odbędzie się w dniach 12-14 lipca 2022 w Krakowie.

Kongres ETCC 2022

Fot. LNLNLN / pixabay.com

W sierpniu 2020 organizatorzy poinformowali, że z powodu pandemii kongres ETCC zostanie przeniesiony na 3-5 września 2021. Ponieważ jednak w obecnych warunkach epidemicznych organizacja kongresu także w tym nowym terminie byłaby bardzo trudna, podjęto decyzję o przeniesieniu wydarzenia na kolejny rok.

W planach prezentacje, wystawa i Summer School

W związku ze zmianą terminu ustalono także nowy, dodatkowy termin zgłaszania abstraktów: 30 stycznia 2022. Przyjęte dotychczas wystąpienia zachowują jednak również swoją ważność, dlatego obecnie program zawiera 13 referatów i 68 prezentacji posterowych, które przedstawione zostaną przez około dwustu autorów z całego świata.

Kongres potrwa trzy dni, w trakcie których odbędą się więc prezentacje plenarne, sześć sesji równoległych i prezentacje posterów. Kongresowi towarzyszyć będzie wystawa, na którą można się zgłaszać poprzez formularz. Zaplanowano także sesję Summer School skierowaną do młodych naukowców.

FATIPEC we współpracy z SITPChem

Kongres ETCC to jedna z najstarszych imprez branży farbiarskiej w Europie, organizowana przez Europejską Federację FATIPEC. Najbliższa odsłona wydarzenia, ETCC 2022, jest organizowana we współpracy ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego SITPChem. Wszelkie pytania kierować można do Komitetu Organizacyjnego Kongresu na adres e-mail etcc2022@sitpchem.org.pl.

Źródło: ETCC