REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kongres ETCC w Krakowie przeniesiony na rok 2022

W związku z trwającą pandemią i towarzyszącymi jej ograniczeniami po raz kolejny wyznaczono nową datę kongresu ETCC (European Technical Coatings Congress). ETCC 2022 odbędzie się w dniach 12-14 lipca 2022 w Krakowie.

Kongres ETCC 2022

Fot. LNLNLN / pixabay.com

W sierpniu 2020 organizatorzy poinformowali, że z powodu pandemii kongres ETCC zostanie przeniesiony na 3-5 września 2021. Ponieważ jednak w obecnych warunkach epidemicznych organizacja kongresu także w tym nowym terminie byłaby bardzo trudna, podjęto decyzję o przeniesieniu wydarzenia na kolejny rok.

W planach prezentacje, wystawa i Summer School

W związku ze zmianą terminu ustalono także nowy, dodatkowy termin zgłaszania abstraktów: 30 stycznia 2022. Przyjęte dotychczas wystąpienia zachowują jednak również swoją ważność, dlatego obecnie program zawiera 13 referatów i 68 prezentacji posterowych, które przedstawione zostaną przez około dwustu autorów z całego świata.

Kongres potrwa trzy dni, w trakcie których odbędą się więc prezentacje plenarne, sześć sesji równoległych i prezentacje posterów. Kongresowi towarzyszyć będzie wystawa, na którą można się zgłaszać poprzez formularz. Zaplanowano także sesję Summer School skierowaną do młodych naukowców.

FATIPEC we współpracy z SITPChem

Kongres ETCC to jedna z najstarszych imprez branży farbiarskiej w Europie, organizowana przez Europejską Federację FATIPEC. Najbliższa odsłona wydarzenia, ETCC 2022, jest organizowana we współpracy ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego SITPChem. Wszelkie pytania kierować można do Komitetu Organizacyjnego Kongresu na adres e-mail etcc2022@sitpchem.org.pl.

Źródło: ETCC

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA