REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kongres ETCC w Krakowie przeniesiony na rok 2021

Kongres European Coatings Technology Congress, który miał się odbyć już za tydzień w Krakowie, podobnie jak wiele innych wydarzeń z powodu pandemii koronawirusa nie zostanie zorganizowany w terminie. Wydarzenie zostało przeniesione na przyszły rok.

kongres ETCC 2020 Kraków przeniesiony

Fot. autokaremcom / pixabay.com

Zgodnie z planem kongres ETCC odbyć się miał w dniach 2-4 września tego roku. Ze względu na wprowadzone obecnie z powodu pandemii SARS-CoV-2 środki bezpieczeństwa i ograniczenia prawne, organizatorzy ogłosili nowy termin – 3-5 września 2021.

Wszystkie rezerwacje zachowują ważność

Wszystkie rezerwacje dokonane już przez uczestników kongresu będą obowiązywały również w nowym terminie. Dotyczy to zarówno rejestracji uczestnictwa, przyjętych prezentacji, wszystkich uiszczonych opłat oraz sponsoringu. Dodatkowo organizatorzy wydłużyli termin zgłaszania abstraktów – do 30 grudnia 2020.

W ramach kongresu zaplanowano 138 prezentacji ustnych i 68 plakatowych, których autorami jest 195 autorów z różnych krajów. W ETCC 2020 w nowym terminie weźmie również udział niemiecka grupa GDCh Fachgruppe Lackchemie, która w trakcie osobnego, jednodniowego sympozjum opowie o badaniach i edukacji w dziedzinie farb i powłok w Niemczech.

Kongres ETCC wśród najstarszych imprez branżowych

Kongres ETCC to jedna z najstarszych europejskich imprez branżowych – jest organizowany od roku 1950 przez Europejską Federację FATIPEC (stąd jego dawna nazwa – Kongres FATIPEC). Za każdym razem odbywa się w innym kraju spośród państw zrzeszonych w Federacji. Tegoroczna edycja wydarzenia, przeniesiona na przyszły rok, miała mieć miejsce w Polsce, w Krakowie – w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA