REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hempel ma nowego dyrektora w Ameryce Północnej

Firma Hempel ma ambitne plany na przyszłość – w ciągu najbliższych pięciu lat chce zwiększyć swoje przychody dwukrotnie. W realizacji tego planu w Ameryce Północnej ma jej pomóc nowy szef tamtejszego oddziału – Todd Cottrell.

Hempel nowy dyrektor Ameryka Północna Todd Cottrell

Todd Cottrell. Fot. arch. Hempel

Cottrell dołączył do firmy Hempel, obejmując stanowisko wiceprezesa oddziału północnoamerykańskiego, w dniu 17 sierpnia.

Ameryka Północna kluczowym punktem strategii

Hempel to ważny gracz na rynku farb i powłok w Ameryce Północnej. Ma pozycję lidera w sektorze powłok dla energetyki wiatrowej, silnie rozwija się również w sektorach takich jak infrastruktura, kolej i przemysł morski. Pochodzący z Detroit Todd Cottrell będzie odpowiedzialny za dalsze umacnianie pozycji firmy na wybranych rynkach w Ameryce Północnej. Jak mówi Lars Petersson, prezes i dyrektor generalny Grupy Hempel:

Bardzo cieszę się z dołączenia Todda do naszego zespołu. Mamy ambitną strategię rozwoju, w ramach której chcemy zostać branżowym liderem na wielu różnych obszarach – w tym w zakresie zorientowanych na klientów innowacji i zrównoważonego rozwoju. Silna pozycja na rynku w Ameryce Północnej to kluczowy element naszej wizji, a Todd pomoże nam osiągnąć wyniki, jakich potrzebujemy.

Todd Cottrell również wyraził radość z objęcia stanowiska w firmie Hempel. Podkreślił, że dzięki swoim doskonałym produktom i usługom koncern ma świetną reputację w Ameryce Północnej, jest również ceniony ze względu na swoją kulturę korporacyjną.

20-letnie doświadczenie na światowym rynku

Nowy wiceprezes na oddział północnoamerykański w firmie Hempel ma bogate doświadczenie w branży farbiarskiej. W sektorach powłok, żywic i pigmentów pracuje od ponad 20 lat. Zajmował kierownicze stanowiska w różnych częściach świata (oprócz Stanów Zjednoczonych również w regionie EMEA oraz Azji i Pacyfiku) w dużych firmach, takich jak PPG Industries, Kraton Polymers czy Huntsman Corporation.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA