a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweElektrownie wiatrowe – interaktywny przewodnik International

Elektrownie wiatrowe – interaktywny przewodnik International

Na stronie International Protective Coatings pojawił się interaktywny miniprzewodnik po świecie farb ochronnych dla elektrowni wiatrowych. Korzystając ze swojego bogatego doświadczenia – 20 lat w służbie energetyki wiatrowej i 40 tysięcy pomalowanych wiatraków – firma International w intuicyjny sposób przedstawia podstawowe zagadnienia związane z tą dziedziną, promując jednocześnie swoje produkty.

Wiatrak podzielony jest na trzy podstawowe segmenty – wieżę wraz z piastą i przyległymi elementami, gondolę (część w której znajduje się generator, hamulec i skrzynia przekładniowa) oraz łopatki. Dla poszczególnych komponentów International podaje różne propozycje systemów malarskich, tak aby klient mógł wybrać ten, który najbardziej odpowiada jego wymaganiom.

Druga część przewodnika dotyczy stacji nawodnej elektrowni i proponuje rozwiązania dla elementów podwodnych oraz tych znajdujących się ponad powierzchnią wody. W ofercie znajdują się zarówno wysoce trwałe farby antykorozyjne jak i ochrona przeciwogniowa oraz powłoki zapobiegające zużyciu abrazyjnemu w wyniku działania prądów morskich.

Intuicyjny, atrakcyjnie prezentujący się przewodnik jest dostępny pod adresem: http://www.international-pc.com/resource-centre/documents/interactive-guides/wind_power_flash.html.

Źródło: International Paint