a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneBadania rynku a sprzedaż – webinar PZPFiK raz jeszcze

Badania rynku a sprzedaż – webinar PZPFiK raz jeszcze

Z myślą o producentach farb proszkowych Polski Związek Producentów Farb i Klejów organizuje kolejny webinar poświęcony badaniom rynku i ich znaczeniu w procesie sprzedaży. Organizowany jest on z myślą o tych, którzy nie mogli wziąć udziału w poprzednim, kwietniowym spotkaniu.

Fot. janjf93 / pixabay.com

Pierwszy webinar, który wyjaśniał czym jest panel sell-in oraz jakich informacji cennych z punktu widzenia sprzedaży może dostarczyć producentom, odbył się w 27 kwietnia. Tym, którzy nie mogli wziąć w nim udziału, PZPFiK daje kolejną taką możliwość.

Spotkanie online pod naszym patronatem

Spotkanie, zatytułowane Znaczenie badania rynku w procesie sprzedaży, odbędzie się 31 maja 2022 w godz. 12.00 – 13.00 za pośrednictwem platformy MS Teams (link do spotkania). PZPFiK szczególnie zaprasza dyrektorów zarządzających, dyrektorów sprzedaży oraz analityków. I tym razem wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem medialnym!

Poczytaj o panelu sprzedażowym

Związek zachęca również do lektury tekstu na temat panelu sprzedażowego, który opublikowany został w Biuletynie PZPFiK. Wstępnie wyjaśnia on, czym jest panel i jakie korzyści z punktu widzenia sprzedaży może przynieść producentom farb proszkowych. Zapraszamy do lektury i do udziału w webinarium.