REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Badania rynku a sprzedaż – webinar PZPFiK raz jeszcze

Z myślą o producentach farb proszkowych Polski Związek Producentów Farb i Klejów organizuje kolejny webinar poświęcony badaniom rynku i ich znaczeniu w procesie sprzedaży. Organizowany jest on z myślą o tych, którzy nie mogli wziąć udziału w poprzednim, kwietniowym spotkaniu.

webinar PZPFiK badania rynku sprzedaż

Fot. janjf93 / pixabay.com

Pierwszy webinar, który wyjaśniał czym jest panel sell-in oraz jakich informacji cennych z punktu widzenia sprzedaży może dostarczyć producentom, odbył się w 27 kwietnia. Tym, którzy nie mogli wziąć w nim udziału, PZPFiK daje kolejną taką możliwość.

Spotkanie online pod naszym patronatem

Spotkanie, zatytułowane Znaczenie badania rynku w procesie sprzedaży, odbędzie się 31 maja 2022 w godz. 12.00 – 13.00 za pośrednictwem platformy MS Teams (link do spotkania). PZPFiK szczególnie zaprasza dyrektorów zarządzających, dyrektorów sprzedaży oraz analityków. I tym razem wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem medialnym!

Poczytaj o panelu sprzedażowym

Związek zachęca również do lektury tekstu na temat panelu sprzedażowego, który opublikowany został w Biuletynie PZPFiK. Wstępnie wyjaśnia on, czym jest panel i jakie korzyści z punktu widzenia sprzedaży może przynieść producentom farb proszkowych. Zapraszamy do lektury i do udziału w webinarium.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA