REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Webinar PZPFiK: badania rynku w procesie sprzedaży

Polski Związek Producentów Farb i Klejów serdecznie zaprasza na webinar, skierowany do producentów farb proszkowych. Jego tematem będzie znaczenie badania rynku w procesie sprzedaży.

webinar PZPFiK badania rynku w procesie sprzedaży farby proszkowe

Fot. arch. PZPFiK

Webinarium jest skierowane przede wszystkim do dyrektorów zarządzających, dyrektorów sprzedaży oraz analityków. Pomoże ono wyjaśnić, czym jest panel sell-in oraz dlaczego może być cennym źródłem informacji w branży farb proszkowych.

Program spotkania

Na wstępie wydarzenia Dyrektor Zarządzający PZPFiK Bartłomiej Ślązak krótko przybliży, czym jest i w jaki sposób działa PZPFiK. Następnie Tomasz Żarnowiecki, starszy konsultant GfK Polonia, wyjaśni jak funkcjonuje panel sell-in, zaś Dyrektor Marketingu AkzoNobel Paweł Sobalak opowie o danych z panelu sell-in w praktyce. Ostatni kwadrans przeznaczony zostanie na dyskusję, w trakcie której eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości uczestników dotyczące badań rynku i panelu sprzedażowego.

Przed udziałem w wydarzeniu PZPFiK poleca lekturę artykułu w Biuletynie PZPFiK wyjaśniającego, czym jest panel sprzedażowy i dlaczego może się okazać przydatny z perspektywy wytwórców farb. Temat zostanie w przystępny sposób omówiony w trakcie spotkania.

Gdzie i kiedy?

Webinarium Znaczenie badania rynku w procesie sprzedaży odbędzie się w najbliższą środę 27 kwietnia w godzinach 11.00 – 12.00 za pośrednictwem platformy MS Teams. Nasz portal objął wydarzenie patronatem medialnym. Serdecznie zapraszamy!

Źródło: PZPFiK

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA