a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiWirtualny showroom dla branży farb i lakierów

Wirtualny showroom dla branży farb i lakierów

Stworzenie formuły farbiarskiej, która spełni oczekiwania klientów, jest nie lada wyzwaniem – zwłaszcza biorąc pod uwagę mnogość produktów, jakie mamy dziś do dyspozycji. Aby ułatwić ten proces, Grupa PCC stworzyła kolejny multimedialny showroom, tym razem powstały z myślą o branży farb i lakierów.

Fot. JoshuaWoroniecki / pixabay.com

W zależności od zastosowania farby mają różne funkcje, właściwości i parametry. Produkt dostosowany do potrzeb powstaje na bazie niezawodnej formuły, opartej na dobrej jakości surowcach. I tu z pomocą przychodzi Grupa PCC ze swoimi gotowymi recepturami do przygotowania farb i pigmentów.

Obecnie zostały one zaprezentowane również w intuicyjnej i atrakcyjnej wizualnie formie wirtualnego showroomu. To kolejne już tego typu narzędzie Grupy PCC – wcześniej firma stworzyła dla swoich klientów multimedialny showroom kosmetyczny i auto care. Każda z przedstawionych propozycji zawiera skład farby czy pigmentu, procedurę wytwarzania oraz właściwości, które potwierdzone zostały w testach z zastosowaniem właściwych metod badawczych.

Poruszając się po showroomie, możemy odkrywać nowe formuły i inspirować się nimi. Narzędzie świetnie sprawdzi się zarówno w rękach nowych graczy na rynku, jak i producentów, którzy chcieliby odświeżyć swoją ofertę. Serdecznie zapraszamy do wizyty w nowym multimedialnym showroomie Grupy PCC.

Źródło: PCC