a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiProducent chemii otwiera oddział w Brazylii

Producent chemii otwiera oddział w Brazylii

Jeden z koncernów chemicznych ogłosił stworzenie nowego oddziału. Będzie się on mieścił w Brazylii – kraju, który stwarza obecnie duże możliwości dla producentów chemii.

Fot. gleidiconrodrigues / pixabay.com

Ustanowienie swojego oddziału w Brazylii ogłosiła firma Levaco Chemicals. Producent chce rozszerzyć swoją obecność na świecie – stąd decyzja o wkroczeniu na obiecujący brazylijski rynek.

Ogromny potencjał globalnego Południa

Oficjalnie oddział Levaco Brasil istnieje od 1 lipca. Firma uformowała na miejscu wstępny zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą liczyć na wsparcie doświadczonych miejscowych konsultantów. W ten sposób oddział ma się stać w pełni operacyjny już na początku przyszłego roku. Jak mówi Marius Mühlenberg, dyrektor generalny Levaco Chemicals:

Inwestycja w Brazylii to integralna część naszej strategii wzrostu i dywersyfikacji. Mimo obecnej dyskusji na temat Niemiec jako lokalizacji przemysłowej naszym głównym zakładem pozostaje Chempark Leverkusen. Dostrzegamy jednak również ogromny potencjał krajów globalnego Południa. Posiadając biuro w Brazylii, będziemy w stanie jeszcze lepiej obsługiwać te rynki oraz zyskamy dobry punkt wyjścia dla przyszłych inwestycji.

Firma Levaco obecna jest ze swoimi produktami w Brazylii już od kilku lat. Stworzenie w tym kraju własnego oddziału jest dowodem na to, że producent traktuje region priorytetowo i zależy mu na jeszcze lepszej obsłudze klientów z tej części świata.

Magazyn w São Paolo

W São Paolo powstał magazyn Levaco Chemicals, który gwarantował będzie sprawne dostawy dla lokalnych klientów. Firma dostrzega potencjał przede wszystkim w miejscowym sektorze agrochemicznym oraz spożywczym.

Źródło: agropages.com