REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Vidaron na szklanym ekranie

8 kwietnia ruszyła nowa kampania reklamowa marki Vidaron. Śnieżka zamierza dotrzeć do klientów różnymi kanałami komunikacyjnymi – poprzez telewizję, prasę i Internet.

VidaronW ramach kampanii, która potrwa przez cały sezon remontowo-ogrodowy, spoty reklamowe Vidaron emitowane będą w najważniejszych stacjach telewizyjnych w Polsce. W branżowej prasie pojawią się reklamy i artykuły sponsorowane, w sieci zaś Śnieżka zamierza promować swoją markę poprzez banery, reklamy w wyszukiwarkach i zwiększenie zasięgu kanału Vidaron w serwisie YouTube.

Produkty marki Vidaron to środki do pielęgnacji i dekoracji drewna. Dzięki technologii Teflon® surface protector zapewniają skuteczną ochronę drewnianych podłoży. Prócz tego są sprzedawane z 6-letnią gwarancją.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Komentarze (1)

  1. Vidaron to bardzo dobry impregnat, a równie ważne jest to, że jest praktycznie przeznaczony do wszystkiego co drewniane, od mebli ogrodowych do dachów.

    andy
    17 kwietnia 2014 at 15:11
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA