REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Żywice epoksydowe w sieci

Powstała nowa strona internetowa, która w atrakcyjny sposób prezentuje liczne zastosowania żywic epoksydowych. Zainteresowani znajdą tam wiele ciekawostek na temat epoksydów i ich produkcji, słowniczek przydatnych pojęć oraz quiz.

żywice epoksydoweStrona www.epoxy-europe.eu to inicjatywa Stowarzyszenia Producentów Tworzyw Sztucznych w Europie (PlasticsEurope). Ma ona w przystępny sposób zaprezentować informacje na temat tego czym są żywice epoksydowe, jak się je otrzymuje, jakie mają właściwości i do czego można je wykorzystać. Wszystko po to, by przekonać internautów, że epoksydy to technologia przyszłości. Zgodnie z hasłem „Tomorrow’s technology, today” („Technologia jutra już dzisiaj”).

Prócz informacji o właściwościach i wykorzystaniu żywic epoksydowych na stronie znajduje się słowniczek przydatnych pojęć, dział FAQ z najczęściej zadawanymi pytaniami, broszury w formie pdf oraz prosty quiz, który pozwala sprawdzić swoją wiedzę na temat epoksydów.

Zapraszamy pod adres www.epoxy-europe.eu!

Źródło: pcimag.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA