a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweLakiernictwo od podszewki – szkolenia Cromax

Lakiernictwo od podszewki – szkolenia Cromax

Zawód lakiernika nie należy do najłatwiejszych. Potrzeba nie tylko dobrego przygotowania teoretycznego, ale i wielu lat praktyki, by opanować wszystkie jego tajniki. Dlatego też specjaliści marki Cromax chętnie dzielą się swym doświadczeniem z młodym pokoleniem.

Cromax

Uczniowie Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli wzięli udział w szkoleniu w ośrodku Cromax w Broniszach. Fot. arch. Cromax

Fot. arch. Cromax

W Centrum Szkoleniowym marki Cromax w Broniszach pod Warszawą organizowane są szkolenia dla młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z lakiernictwem. Profesjonalni szkoleniowcy starają się przełożyć ich entuzjazm i chęć działania na wymierne rezultaty.

W ostatnim czasie centrum w Broniszach odwiedzili uczniowie Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli, którzy uczą się na kierunku lakiernictwo. Dziewięciu przyszłych lakierników miało okazję zgłębić tajniki zawodu i wypróbować swe siły w profesjonalnej lakierni pod czujnym okiem Ireneusza Wiechetka, Doradcy Technicznego marki Cromax.

Szkoła daje młodym ludziom przygotowującym się do zawodu lakiernika dobre zaplecze teoretyczne, ale to nie wszystko. Jak zauważył Stanisław Życiński, nauczyciel klasy lakierniczej w stalowowolskim Centrum Edukacji Zawodowej, potrzebują oni również przygotowania praktycznego w warunkach, z jakimi zetkną się po zakończeniu szkoły. A taką możliwość daje im szkolenie w Centrum Szkoleniowym Cromax.

Źródło: Axalta Coating Systems

Dowiedz się więcej o firmie