a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneUroczyste otwarcie Hempel Campus

Uroczyste otwarcie Hempel Campus

Hempel powitał ponad 200 gości na inauguracji swojego nowego obiektu Hempel Campus. Mieści się w nim międzynarodowa siedziba firmy, pomieszczenia biurowe oraz nowoczesne centrum rozwojowo-badawcze.

Hempel Campus

Fot. arch. Hempel

Campus ma w sumie powierzchnię ponad 26 000 m², równą wielkości trzech i pół boisk piłkarskich. Mieści się na północnych obrzeżach Kopenhagi.

Przeszłość i przyszłość

Projekt nowego obiektu nawiązuje do elementów projektu siedziby poprzedniej siedziby Hempel, zbudowanej w 2011 roku. W ten sposób producent podkreśla znaczenie tożsamości i historii firmy. Jak mówił w czasie inauguracji Richard Sand, prezes zarządu Hempel:

Nazywamy go campusem, bo jest nie tylko siedzibą naszej firmy, to także centrum nauki i dzielenia się wiedzą. To tu kształtować będziemy przyszłość branży farb i powłok, tak by technologie Hempel mogły nadal chronić, upiększać oraz dbać o jakość cennych produktów naszych klientów na całym świecie.

Dodał, że w ciągu trzech lat Hempel powiększył siedzibę o 18 000 m². Dzięki temu nowy obiekt jest już miejscem pracy dla prawie 400 pracowników.

W pełni gotowy w 2022 roku

Budowa Hempel Campus zostanie całkowicie zakończona w przyszłym roku, zaś projekt to dzieło biura Sweco Architects. Więcej na temat obiektu przeczytać można tutaj.

Źródło: Hempel

Dowiedz się więcej o firmie