REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta rozpoczęła budowę fabryki w Chinach

Axalta rozpoczęła budowę nowej fabryki w Chinach. Nowy zakład produkować będzie powłoki samochodowe, by zaspokoić zapotrzebowanie chińskich klientów na lekkie auta, pojazdy komercyjne i części samochodowe z tworzywa sztucznego.

Axalta Coating Systems fabryka Chiny

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Nowa fabryka ma zostać otwarta w roku 2023 i będzie produkować przede wszystkim lakiery bazowe, podkładowe i nawierzchniowe wykorzystywane w przyjaznych środowisku procesach Axalty, takich jak technologia wysokiej zawartości części stałych.

Przyszłość dla Chin

Jako największy i jeden z najszybciej się rozwijających rynków samochodowych na świecie, Chiny są głównym motorem napędzającym rozwój Axalty i jej jednostki Mobility. Jak mówi Nicolas Franc de Ferrière, wiceprezes oddziału Mobility, Asia Pacific Axalty, nowa fabryka w Jilin to kolejny krok na drodze do realizacji ambitnej strategii rozwoju oddziału Mobility w Chinach. Hadi Awada, starszy wiceprezes oddziału, dodaje:

Axalta pojawiła się w prowincji Jilin w 1984 roku, by wesprzeć raczkujący przemysł samochodowy w Chinach. Od tego czasu zdobyła silną, ugruntowaną pozycję w całym regionie APAC, służąc swoimi technologiami najważniejszym producentom aut. Poprzez nową inwestycję angażujemy się w obsługę klientów w Chinach oraz realizujemy ambitny plan rozwoju w Azji.

Jak podkreśla producent, od momentu wkroczenia na chiński rynek Axalta inwestowała, kładła nacisk na innowację i zrównoważony rozwój oraz koncentrowała się na klientach, by zbudować dla Chin zieloną, dostatnią przyszłość. Nowy zakład w Jilin to kolejny krok na drodze do zrealizowania swoich celów w Azji.

Inne działania

W tym roku Axalta odnotowała także wiele innych ważnych osiągnięć na rynku azjatyckim. Między innymi rozbudowała fabrykę powłok wodorozcieńczalnych w Szanghaju, otworzyła Refinish Training Center w Guangzhou oraz przejęła chińskiego producenta Shenzhen Landun Holding.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA