REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Chiński Shenzhen Landun Holding w rękach Sika

Sika przejmuje Shenzhen Landun Holding – chińskiego producenta systemów wodoodpornych. Jego produkty bardzo dobrze wpasowują się w ofertę Sika.

Sika Shenzhen Landun Holding

Fot. arch. Shenzhen Landun Holding

Landun to ceniony w Chinach producent o ugruntowanych relacjach z klientami. Jego przejęcie umożliwia koncernowi Sika rozwój na obiecującym chińskim rynku technologii wodoodpornych.

Bliżej klientów w Chinach

Cennym nabytkiem dla Sika są również dwa zakłady produkcyjne Shenzhen Landun Holding, dzięki którym producent będzie w stanie wzmocnić swój lokalny łańcuch dostaw oraz bardziej zaznaczyć swoją obecność na chińskim rynku w zakresie produktów i usług. Jak mówi Mike Campion, regionalny dyrektor Sika w oddziale Azja i Pacyfik:

Przejęcie Landun wpisuje się w naszą strategię rozwoju, która polega na uzupełnianiu naszej oferty oraz rozbudowywaniu struktury produkcyjnej. Dzięki temu jesteśmy bliżej naszych klientów i możemy im dostarczać najwyższej klasy technologie i usługi. Poszerzona oferta produktowa pozwoli nam wzmocnić naszą pozycję na rynku technologii wodoodpornych w Chinach i zwiększyć udział na rynku.

Campion dodał, że Sika serdecznie wita w swojej rodzinie ponad 200 pracowników Landun. Ma również nadzieję na owocną współpracę na drodze dalszego rozwoju firmy.

Produkty wodoodporne dla różnych zastosowań

W fabrykach Landun w Chinach wytwarzana jest pełna gama membran i powłok wodoodpornych do różnych zastosowań. Przede wszystkim – dla infrastruktury i projektów komercyjnych.

Źródło: Sika

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA