a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweChiński Shenzhen Landun Holding w rękach Sika

Chiński Shenzhen Landun Holding w rękach Sika

Sika przejmuje Shenzhen Landun Holding – chińskiego producenta systemów wodoodpornych. Jego produkty bardzo dobrze wpasowują się w ofertę Sika.

Sika Shenzhen Landun Holding

Fot. arch. Shenzhen Landun Holding

Landun to ceniony w Chinach producent o ugruntowanych relacjach z klientami. Jego przejęcie umożliwia koncernowi Sika rozwój na obiecującym chińskim rynku technologii wodoodpornych.

Bliżej klientów w Chinach

Cennym nabytkiem dla Sika są również dwa zakłady produkcyjne Shenzhen Landun Holding, dzięki którym producent będzie w stanie wzmocnić swój lokalny łańcuch dostaw oraz bardziej zaznaczyć swoją obecność na chińskim rynku w zakresie produktów i usług. Jak mówi Mike Campion, regionalny dyrektor Sika w oddziale Azja i Pacyfik:

Przejęcie Landun wpisuje się w naszą strategię rozwoju, która polega na uzupełnianiu naszej oferty oraz rozbudowywaniu struktury produkcyjnej. Dzięki temu jesteśmy bliżej naszych klientów i możemy im dostarczać najwyższej klasy technologie i usługi. Poszerzona oferta produktowa pozwoli nam wzmocnić naszą pozycję na rynku technologii wodoodpornych w Chinach i zwiększyć udział na rynku.

Campion dodał, że Sika serdecznie wita w swojej rodzinie ponad 200 pracowników Landun. Ma również nadzieję na owocną współpracę na drodze dalszego rozwoju firmy.

Produkty wodoodporne dla różnych zastosowań

W fabrykach Landun w Chinach wytwarzana jest pełna gama membran i powłok wodoodpornych do różnych zastosowań. Przede wszystkim – dla infrastruktury i projektów komercyjnych.

Źródło: Sika