REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

MIPA SE przejmuje oddział Klumpp Coatings

Producent lakierów przemysłowych MIPA SE ogłosił, że przejmuje jeden z oddziałów Klumpp Coatings. Obiektem transakcji jest biznes farb natryskowych do mebli, schodów i drzwi.

MIPA_SE_Klumpp_Coatings

Fot. midascode / pixabay.com

MIPA SE ma w swojej ofercie pełną gamę produktów wykończeniowych do drewna dla różnych zastosowań. Jak zapewnia producent, ze względu na efekt synergii klienci Klumpp w dłuższej perspektywie będą mogli skorzystać na przeniesieniu.

Ekologiczne lakiery Klumpp do aplikacji wałkiem

Klumpp wraz ze swoją siostrzaną firmą Oskar Nolte należy do SIC Holding z siedzibą w Hamburgu, wchodzącego w skład rodziny Möhrle. Farby do podłóg i mebli Klumpp produkuje już od ponad 100 lat. W ostatnim czasie skupia się przede wszystkim na potrzebach klientów z branży podłóg i przemysłu meblarskiego, wykorzystujących przyjazne środowisku rozwiązania – sieciowanie radiacyjne i systemy wodorozcieńczalne.

Szczególne miejsce w ofercie firmy zajmują systemy do aplikacji wałkiem. Obecnie są one stosowane przede wszystkim na drewnie i materiałach drewnopodobnych, ale również na nowego typu podłożach, takich jak winyl czy kompozyty.

Wspólne podejście do klienta

Obecna również na polskim rynku firma MIPA SE oprócz produktów wodorozcieńczalnych oferuje również konwencjonalne systemy rozpuszczalnikowe oraz nowoczesne lakiery o wysokiej zawartości części stałych i lakiery UV. Obydwie firmy cechuje indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o pełną obsługę na wszystkich etapach procesu malowania.

Źródło: Mipa

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA