a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowehubergroup podnosi ceny na całym świecie

hubergroup podnosi ceny na całym świecie

hubergroup to kolejna firma, która w związku z rosnącymi kosztami surowców i ich transportu ogłosiła podwyżkę cen swoich produktów. Zmiany obowiązują wszystkie rynki, na których działa producent.

hubergroup podnosi ceny

Fot. arch. hubergroup

Od początku roku koszt pigmentów (m.in. dwutlenku tytanu) i ich transportu, a także żywic i rozpuszczalników wyraźnie rośnie. W związku z tym producenci tuszów i farb znaleźli się pod presją. W obecnej sytuacji hubergroup postanowił podnieść ceny swoich produktów na całym świecie.

Nieunikniona podwyżka

Firma podkreśla, że włożyła dużo wysiłku, aby zminimalizować skutki wzrostu kosztów dla swoich klientów. Podwyżka cen okazała się jednak nieunikniona. Jak mówi Heiner Klokkers, dyrektor generalny hubergroup:

Zadowolenie naszych klientów to dla nas priorytet. By w dalszym ciągu móc im zapewniać wysokiej jakości tusze drukarskie i surowce, niestety w obecnej sytuacji jesteśmy zmuszeni odzwierciedlić wyraźny wzrost kosztów w cenach naszych produktów.

Dyrektor generalny dodaje, że regionalne zespoły hubergroup wkrótce poinformują klientów o szczegółach. Będą również w stanie odpowiedzieć na wszystkie ewentualne pytania.

Producent obecny w 33 krajach

hubergroup to producent tuszów i powłok z siedzibą w Niemczech działający na rynku od ponad 250 lat, obecny ze swoimi produktami w 33 krajach. W swojej ofercie oprócz tuszów drukarskich ma również pigmenty, żywice i dodatki. Posiada 10 zakładów produkcyjnych, w których zatrudnia ok. 3500 pracowników.

Źródło: hubergroup