REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tim Knavish dyrektorem ds. operacyjnych PPG

Zmiany w zarządzie PPG! Koncern ogłosił, że wiceprezes wykonawczy Tim Knavish obejmie stanowisko dyrektora ds. operacyjnych. Funkcję pełnił będzie od 1 marca przyszłego roku.

Tim Knavish PPG

Tim Knavish. Fot. arch. PPG

W ramach swoich nowych obowiązków Tim Knavish pełnił będzie nadzór wykonawczy nad wszystkimi strategicznymi jednostkami biznesowymi PPG oraz regionami operacyjnymi, a także nad działaniami związanymi z IT, środowiskiem, zdrowiem i bezpieczeństwem oraz dostawami.

Doświadczenie i zdolności przywódcze

Knavish nadal pracować będzie w siedzibie firmy w Pittsburgu, a jego przełożonym będzie dyrektor generalny Michael McGarry. Jak komentuje McGarry:

Doświadczenie i zdolności przywódcze Tima, którymi wykazał się w ciągu 35 lat pracy w PPG, były dla naszej firmy kluczowe na jej drodze do obecnej pozycji czołowego producenta powłok i specjalistycznych materiałów. Tim pracował praktycznie we wszystkich oddziałach biznesowych PPG i dokonał strukturalnych udoskonaleń w każdej jednostce, którą kierował.

Dyrektor generalny PPG dodaje również, że Tim Knavish odegrał ważną rolę przy niedawnych przejęciach Tikkurili i Ennis-Flint. Zarząd jest przekonany, że w nowej roli przyczyni się do dalszego prężnego rozwoju koncernu.

Dotychczas w PPG

Od roku 2019 Tim Knavish zajmował w firmie stanowisko wiceprezesa wykonawczego, kierując globalnym biznesem farb dekoracyjnych. Zajmował się również oddziałem wykończeń samochodowych oraz działaniami związanymi z cyfryzacją i technologią informacyjną.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA