REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Robert G. Duan wiceprezesem Chem Quest

Grupa Chem Quest ogłosiła, że dr Robert G. Duan zajmie w niej stanowisko wiceprezesa. Przez ostatnie cztery lata dr Duan zajmował stanowiska kierownicze w koncernie Sherwin-Williams.

Chem Quest Group Robert G. Duan

Fot. arch. Chem Quest Group

W Sherwin-Williams dr Robert G. Duan pełnił funkcję starszego globalnego dyrektora ds. technicznych, a następnie wiceprezesa działu Research and Development. Wcześniej zajmował wysokie stanowiska w jednostkach rozwojowo-badawczych Dow Chemical i Valspar.

Lider i naukowiec

W swojej dotychczasowej karierze dr Duan udowodnił nie tylko, że doskonale radzi sobie z zarządzeniem dużymi zespołami technicznymi. Jest również utalentowanym naukowcem, który posiada ponad 35 patentów.

W ramach pracy w Sherwin-Williams zajmował się przede wszystkim koordynacją prac rozwojowo-badawczych, kierował również integracją Sherwin-Williams i Valspar w zakresie produktów do drewna, portfolio technologicznego i organizacji w rejonie Azji i Pacyfiku. Był silnie zaangażowany w tworzenie globalnych ośrodków technologii aplikacji w celu przyspieszenia przejścia z technologii rozpuszczalnikowych do przyjaznych środowisku.

Coraz większe wpływy Chem Quest

Zdolności dra Duana oraz jego wiedza na temat rynku w Chinach i całym rejonie Azji i Pacyfiku doskonale współgrają z obecnym szerokim zasięgiem i obszarem zainteresowań Chem Quest. Firma konsultingowa może się poszczycić coraz większymi wpływami oraz coraz rozleglejszą bazą laboratoryjną na świecie.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA