a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneRobert G. Duan wiceprezesem Chem Quest

Robert G. Duan wiceprezesem Chem Quest

Grupa Chem Quest ogłosiła, że dr Robert G. Duan zajmie w niej stanowisko wiceprezesa. Przez ostatnie cztery lata dr Duan zajmował stanowiska kierownicze w koncernie Sherwin-Williams.

Chem Quest Group Robert G. Duan

Fot. arch. Chem Quest Group

W Sherwin-Williams dr Robert G. Duan pełnił funkcję starszego globalnego dyrektora ds. technicznych, a następnie wiceprezesa działu Research and Development. Wcześniej zajmował wysokie stanowiska w jednostkach rozwojowo-badawczych Dow Chemical i Valspar.

Lider i naukowiec

W swojej dotychczasowej karierze dr Duan udowodnił nie tylko, że doskonale radzi sobie z zarządzeniem dużymi zespołami technicznymi. Jest również utalentowanym naukowcem, który posiada ponad 35 patentów.

W ramach pracy w Sherwin-Williams zajmował się przede wszystkim koordynacją prac rozwojowo-badawczych, kierował również integracją Sherwin-Williams i Valspar w zakresie produktów do drewna, portfolio technologicznego i organizacji w rejonie Azji i Pacyfiku. Był silnie zaangażowany w tworzenie globalnych ośrodków technologii aplikacji w celu przyspieszenia przejścia z technologii rozpuszczalnikowych do przyjaznych środowisku.

Coraz większe wpływy Chem Quest

Zdolności dra Duana oraz jego wiedza na temat rynku w Chinach i całym rejonie Azji i Pacyfiku doskonale współgrają z obecnym szerokim zasięgiem i obszarem zainteresowań Chem Quest. Firma konsultingowa może się poszczycić coraz większymi wpływami oraz coraz rozleglejszą bazą laboratoryjną na świecie.

Źródło: european-coatings.com