a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweAxalta Coating Systems jako Best Partner Marcopolo

Axalta Coating Systems jako Best Partner Marcopolo

Koncern Axalta Coating Systems otrzymał tytuł Najlepszego Partnera (Best Partner) za rok 2021 od Marcopolo – jednego z największych na świecie producentów autobusów. Nagroda została wręczona na corocznym spotkaniu dostawców Marcopolo w Caixas do Sul w Brazylii.

Axalta Coating Systems Marcopolo

Fot. arch. Marcopolo

Axalta i Marcopolo współpracują już od lat 90., dostarczając klientom z branży transportowej na całym świecie wysokiej jakości produkty. Jak komentuje Leonardo Vidal, dyrektor biznesu Mobility w Axalta CS:

Jesteśmy zaszczyceni wyróżnieniem Marcopolo. Ta nagroda celebruje i potwierdza to, jak bardzo angażujemy się w dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości produktów i usług. Mimo obecnych, pełnych wyzwań czasów skupiamy nasze wysiłki na zadowoleniu klientów i spełnianiu ich wymagań jako globalny lider rynku powłok dla transportu.

W ramach współpracy Axalta dostarcza Marcopolo szeroki zakres produktów i usług technicznych. Zapewnia również program szkoleń oraz wszelkie inne potrzebne wsparcie, tak aby wszystkie jednostki biznesowe Marcopolo mogły wyjść naprzeciw oczekiwaniom własnych klientów.

Źródło: Axalta Coating Systems