REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta Coating Systems jako Best Partner Marcopolo

Koncern Axalta Coating Systems otrzymał tytuł Najlepszego Partnera (Best Partner) za rok 2021 od Marcopolo – jednego z największych na świecie producentów autobusów. Nagroda została wręczona na corocznym spotkaniu dostawców Marcopolo w Caixas do Sul w Brazylii.

Axalta Coating Systems Marcopolo

Fot. arch. Marcopolo

Axalta i Marcopolo współpracują już od lat 90., dostarczając klientom z branży transportowej na całym świecie wysokiej jakości produkty. Jak komentuje Leonardo Vidal, dyrektor biznesu Mobility w Axalta CS:

Jesteśmy zaszczyceni wyróżnieniem Marcopolo. Ta nagroda celebruje i potwierdza to, jak bardzo angażujemy się w dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości produktów i usług. Mimo obecnych, pełnych wyzwań czasów skupiamy nasze wysiłki na zadowoleniu klientów i spełnianiu ich wymagań jako globalny lider rynku powłok dla transportu.

W ramach współpracy Axalta dostarcza Marcopolo szeroki zakres produktów i usług technicznych. Zapewnia również program szkoleń oraz wszelkie inne potrzebne wsparcie, tak aby wszystkie jednostki biznesowe Marcopolo mogły wyjść naprzeciw oczekiwaniom własnych klientów.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA