REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Teknos przejmuje Drywood Coatings

Teknos podpisał umowę w sprawie przejęcia holenderskiej firmy Drywood Coatings. Transakcja ma zostać zamknięta do końca września. Jej warunki finansowe nie zostały ujawnione.

Teknos Drywood Coatings

Fot. arch. Teknos

Drywood to wytwórca wodorozcieńczalnych farb do drewna, lider holenderskiego rynku. W ostatnich latach wyrobił sobie również silną pozycję w Wielkiej Brytanii i Norwegii. Firma posiada zakład produkcyjny w Enschede w Holandii, blisko granicy z Niemcami, i zatrudnia 33 osoby. W roku 2015 osiągnęła sprzedaż netto w wysokości 9 mln €.

Przejmując holenderskiego wytwórcę, Teknos realizuje swoją strategię rozwoju. Krok ten umożliwi mu wejście na nowe rynki oraz umocni jego pozycję jako czołowego producenta przemysłowych farb do drewna w Europie.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA