REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

TEGO Dispers 687 – nowy dyspergator Evonik

Firma Evonik wprowadziła na rynek nowy dyspergator TEGO Dispers 687. Powstał on z myślą o dyspergowaniu środków matujących w farbach rozpuszczalnikowych do drewna.

Evonik dyspergator TEGO Dispers 687

Fot. geralt / pixabay.com

Rekomendowany dla lakierów do drewna w wersji matowej lub z półpołyskiem, nowy dyspergator rozszerza obszar zastosowania farby, zmniejszając skłonność środków matujących do sedymentacji. Jest szczególnie skuteczny w przypadku niemodyfikowanych środków matujących, które pozwalają uzyskać wysoką przezroczystość, ale mają skłonność do tworzenia osadu.

Dzięki dużej skuteczności dyspergatora producent może ograniczyć dodatek środków antysedymentacyjnych (lub całkowicie wyeliminować je ze składu). Dzięki temu łatwiej jest uzyskać wysoce przezroczystą, matową powłokę lakierniczą.

Źródło: Evonik

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA