REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Targi Agrotech 2017 z farbami Bato

Bato zaprasza do Kielc na XXIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech! Firma będzie miała na imprezie swoje stoisko.

Bato Agrotech 2017

Fot. arch. Bato

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech to jedna z największych imprez branżowych w kraju, poświęconych rolnictwu, w tym sprzętom rolniczym. W ubiegłym roku wydarzenie przyciągnęło ponad 64 tysiące zwiedzających.

Tegoroczna, już 23. edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 17-19 marca w centrum Targi Kielce przy ul. Zakładowej 1 w Kielcach. Swoje lakiery zaprezentuje tam również firma Bato – Farby z Pionek. Z ofertą Bato można będzie zapoznać się w hali H przy stoisku nr 79. Zapraszamy!

Źródło: Bato, Targi Kielce

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA