REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strefa start-upów na European Coatings Show 2019

Masz od niedawna niewielkie przedsiębiorstwo działające w obszarze farb i powłok? Zaprezentuj swój biznes w sferze start-upów na European Coatings Show!

strefa start-upy European Coatings Show 2019

Fot. geralt / pixabay.com

Strefa start-upów to jedna z nowinek na tegorocznej odsłonie targów European Coatings Show, która odbędzie się już w marcu. Do zaprezentowania swojej działalności zaproszone są wszystkie firmy, które istnieją nie dłużej niż 5 lat i zatrudniają poniżej 35 osób. To niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z potencjalnymi klientami, inwestorami i partnerami.

Oprócz tego firmy, które się zgłoszą mogą liczyć na reklamę w materiałach dla odwiedzających. Dodatkową okazją jest możliwość wykładu w czasie specjalnej sesji w Strefie Prezentacji Produktów. Szczegóły oraz formularz aplikacyjny na stronie european-coatings.com.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA