REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta – dopasowanie koloru w 100% bezprzewodowo

Axalta pomaga warsztatom lakierniczym zwiększyć ich efektywność przy pomocy technologii cyfrowej. Jej Digital Colour Management to pierwszy dostępny na rynku system, który pozwala zrealizować proces doboru odcienia lakieru samochodowego w sposób całkowicie cyfrowy i bezprzewodowy.

Axalta Coating Systems Digital Colour Management dopasowanie odcienia

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Działający w chmurze system zarządzania kolorem Digital Colour Management pozwala kierować całym procesem dobierania i otrzymywania odpowiedniego odcienia nie tylko w sposób całkowicie zdigitalizowany, ale i w 100% bezprzewodowy. To rozwiązanie nowe nie tylko w ofercie Axalty, ale i w całej branży.

System Digital Color Management od Axalty pozwala wybrać odcień w oparciu o odczyt spektrofotometru, który bezprzewodowo wysyła wynik pomiaru do globalnej online bazy kolorów Axalty. Odcień można dopasować przy pomocy smartfona lub tabletu z połączeniem WiFi. Możliwe jest to również przy użyciu komputera, jednak nie jest on już niezbędny. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu między urządzeniami, łatwy dostęp do wyników pomiaru mają również inni pracownicy warsztatu.

Jak mówi Adrien Schrobiltgen, wiceprezes oddziału refinish Axalta Coating Systems w regionie EMEA, system Digital Colour Management to jak do tej pory największe osiągnięcie Axalty w zakresie usług cyfrowych, umożliwiające warsztatom pracę bardziej dokładną i efektywną. Jego założenie jest proste: cały proces zarządzania kolorem obsługiwany przez cyfrowe i bezprzewodowe technologie, przy użyciu wyłącznie smartfonu lub tabletu. Próbki kolorów, okablowanie i komputery to już przeżytek. „Jesteśmy zachwyceni, że Axalta jako pierwsza i jedyna firma oferuje możliwość przeprowadzenia całego procesu całkowicie cyfrowo i bezprzewodowo” – dodaje.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA