REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka z tytułem Kreator Przedsiębiorczości

Firma Śnieżka została wyróżniona w plebiscycie Złota Setka, w ramach którego nagradzani są najważniejsi przedsiębiorcy na Podkarpaciu. Producent otrzymał tytuł Kreatora Podkarpackiej Przedsiębiorczości.

Śnieżka Kreator Podkarpackiej Przedsiębiorczości

Fot. arch. Śnieżka

Tegoroczna edycja plebiscytu, organizowanego przez gazetę „Nowiny” i Małopolski Instytut Gospodarczy, była już dziesiątą. Z okazji jubileuszu stworzono nową kategorię konkursową. Wyróżnione w niej firmy otrzymały tytuł Kreatora Podkarpackiej Przedsiębiorczości.

Wśród nich, w gronie przedsiębiorstw z powiatu dębickiego, znalazła się również Śnieżka. Prócz tego firma odniosła sukces w klasyfikacji ogólnej, opartej o wielkość przychodów ze sprzedaży – zajęła wysokie 10. miejsce, awansując o jedno oczko w stosunku do roku ubiegłego. Ponadto zajęła 8. miejsce w zestawieniu największych pracodawców i 4. pozycję na liście najważniejszych podkarpackich spółek giełdowych.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 29 września w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce. Nagrodę w imieniu Śnieżki odebrała Aleksandra Małozięć – specjalista ds. komunikacji korporacyjnej firmy.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA