a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneŚnieżka z tytułem Kreator Przedsiębiorczości

Śnieżka z tytułem Kreator Przedsiębiorczości

Firma Śnieżka została wyróżniona w plebiscycie Złota Setka, w ramach którego nagradzani są najważniejsi przedsiębiorcy na Podkarpaciu. Producent otrzymał tytuł Kreatora Podkarpackiej Przedsiębiorczości.

Śnieżka Kreator Podkarpackiej Przedsiębiorczości

Fot. arch. Śnieżka

Tegoroczna edycja plebiscytu, organizowanego przez gazetę „Nowiny” i Małopolski Instytut Gospodarczy, była już dziesiątą. Z okazji jubileuszu stworzono nową kategorię konkursową. Wyróżnione w niej firmy otrzymały tytuł Kreatora Podkarpackiej Przedsiębiorczości.

Wśród nich, w gronie przedsiębiorstw z powiatu dębickiego, znalazła się również Śnieżka. Prócz tego firma odniosła sukces w klasyfikacji ogólnej, opartej o wielkość przychodów ze sprzedaży – zajęła wysokie 10. miejsce, awansując o jedno oczko w stosunku do roku ubiegłego. Ponadto zajęła 8. miejsce w zestawieniu największych pracodawców i 4. pozycję na liście najważniejszych podkarpackich spółek giełdowych.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 29 września w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce. Nagrodę w imieniu Śnieżki odebrała Aleksandra Małozięć – specjalista ds. komunikacji korporacyjnej firmy.

Źródło: Śnieżka