REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sherwin-Williams z wyróżnieniem Boeinga

Firma Sherwin-Williams ogłosiła, że jej oddział Aerospace Coatings trafił do programu Boeing Premier Bidder Program. To inicjatywa, której celem jest wyróżnienie najlepszych dostawców Boeinga.

Sherwin-Williams Boeing

Fot. andychoinski / pixabay.com

Sherwin-Williams dostarcza dla Boeinga powłoki zewnętrzne dostosowane do potrzeb lotnictwa komercyjnego. W ramach współpracy dostarcza wytrzymałe farby w pełnej gamie opcji kolorystycznych.

Ochrona na zewnątrz, piękne wykończenie wewnątrz

Produkty Sherwin-Williams na potrzeby Boeinga przechodzą wyczerpujące testy, których wyniki potwierdzają, że powłoki zapewniają niezawodną ochronę. Dodatkową gwarancją jakości są certyfikaty AMS 3095.

Z kolei powłoki do zabezpieczenia elementów wyposażenia wewnętrznego pozwalają uzyskać równe, miłe w dotyku wykończenie, teksturowane lub gładkie. Można je stosować na szerokiej gamie podłoży – w tym z tworzywa sztucznego, metalu lub materiału kompozytowego.

Potwierdzenie jakości

Sherwin-Williams docenia ważne wyróżnienie ze strony Boeinga, którym jest zakwalifikowanie do programu Boeing Premier Bidder Program, oraz cieszy się z potwierdzenia wysokiej jakości swoich produktów i usług. Jak mówi Pete Willman, globalny manager ds. sprzedaży w dziale Aerospace Coatings Sherwin-Williams:

Sherwin-Williams to branżowy lider w dziedzinie innowacji i technologii. Naszym klientom oferujemy certyfikowane produkty, obsługę na najwyższym poziomie oraz doświadczony zespół techników.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA