a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweSherwin-Williams z wyróżnieniem Boeinga

Sherwin-Williams z wyróżnieniem Boeinga

Firma Sherwin-Williams ogłosiła, że jej oddział Aerospace Coatings trafił do programu Boeing Premier Bidder Program. To inicjatywa, której celem jest wyróżnienie najlepszych dostawców Boeinga.

Sherwin-Williams Boeing

Fot. andychoinski / pixabay.com

Sherwin-Williams dostarcza dla Boeinga powłoki zewnętrzne dostosowane do potrzeb lotnictwa komercyjnego. W ramach współpracy dostarcza wytrzymałe farby w pełnej gamie opcji kolorystycznych.

Ochrona na zewnątrz, piękne wykończenie wewnątrz

Produkty Sherwin-Williams na potrzeby Boeinga przechodzą wyczerpujące testy, których wyniki potwierdzają, że powłoki zapewniają niezawodną ochronę. Dodatkową gwarancją jakości są certyfikaty AMS 3095.

Z kolei powłoki do zabezpieczenia elementów wyposażenia wewnętrznego pozwalają uzyskać równe, miłe w dotyku wykończenie, teksturowane lub gładkie. Można je stosować na szerokiej gamie podłoży – w tym z tworzywa sztucznego, metalu lub materiału kompozytowego.

Potwierdzenie jakości

Sherwin-Williams docenia ważne wyróżnienie ze strony Boeinga, którym jest zakwalifikowanie do programu Boeing Premier Bidder Program, oraz cieszy się z potwierdzenia wysokiej jakości swoich produktów i usług. Jak mówi Pete Willman, globalny manager ds. sprzedaży w dziale Aerospace Coatings Sherwin-Williams:

Sherwin-Williams to branżowy lider w dziedzinie innowacji i technologii. Naszym klientom oferujemy certyfikowane produkty, obsługę na najwyższym poziomie oraz doświadczony zespół techników.

Źródło: coatingsworld.com